Dordrecht, Netherlands

Engelenburgerbrug drie maanden dicht

De werkzaamheden aan de Lange Geldersekade en de Korte Engelenburgerkade zijn eindelijk klaar, maar dat betekent niet dat het verkeershinder stopt. Van 23 april tot en met 25 juli kunnen er geen auto’s over de Engelenburgerbrug.
Alka Goos | 19 april 2019 10:34 | Aangepast op 19 april 2019 10:34
De brug is voor auto’s ontoegankelijk door de werkzaamheden rondom het Maartensgat, daardoor moeten ze omrijden via de Aardappelmarkt, Grote Markt en Wijnstraat. De kades moeten nu definitief bestraat worden.


De Engelenburgerbrug moet uiteindelijk ook onderhanden genomen worden. Uit onderzoek bleek in februari dat de fundering van de brug groot onderhoud nodig heeft. Ook het brugdek kan een beurt gebruiken. Dit alles wordt in 2020 uitgevoerd.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...