gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Enrico en Nanda halen geld op voor City Swim

Nanda en Enrico van De Grote Vrijdagavond Show op Drechtstad FM zoeken sponsoren voor de City Swim. Hun streefbedrag is 500 euro, maar ze hebben pas 170 euro opgehaald.

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
"Sowieso is het een uitdaging om die 1500 meter in een gracht te zwemmen, en ik vind het heel erg belangrijk om mezelf in te zetten," vertelt Enrico de Wolf. "Ik ben een sporter en als ik daarmee geld op kan halen voor andere mensen vind ik dat ik dat gewoon moet doen." 


Radiomaker Nanda van Heteren verklaart: "We vragen aan al onze luisteraars om ons te sponsoren, zodat we ons streefbedrag kunnen halen voor het goede doel." Maar ze willen daar ook graag iets tegenover zetten. "Diegene die het meest doneert, of het bijzonderste verhaal heeft, wint een masterclass radiomaken. De masterclass vindt voor de uitzending plaats en je mag aanwezig zijn tijdens de uitzending. Je mag kijken, maar ook praten of geïnterviewd worden: het is jouw feestje." 

Lees ook

mercon loods1.png

‘Leegstand Mercon-loods vormt geen gevaar omgeving’

De leegstaande Mercon-loods in Alblasserdam vormt geen gevaar voor omliggende gebouwen en bewoners. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van de lokale PvdA-fractie. Die was bezorgd vanwege een toenemend aantal incidenten op het terrein en het uitblijven van woningbouw aldaar.

kinderopvangASMedia.jpg

Jongetje dat bij gastouder in het water viel, maakt het goed

Het jongetje dat maandagochtend in Ottoland in het water viel en gereanimeerd moest worden, maakt het goed. Dat meldt het gastouderbureau, dat verantwoordelijk is voor de opvang van het kind. Het is nog altijd niet duidelijk hoe het jongetje in het water kon belanden.

asz.jpg

CYBERCRIME

Lekken ziekenhuisdata ASz toch niet uitgesloten bij hack softwarebedrijf

Het is toch niet uitgesloten dat gegevens van ziekenhuispatiënten zijn gestolen bij de ransomware-aanval op ChipSoft, het bedrijf dat onder meer achter het elektronisch patiëntendossier van het Albert Schweitzer ziekenhuis zit. Dat meldt de NOS op basis van meerdere bronnen. Eerst leek het er nog op dat ziekenhuisdata waren gespaard.

hiaenrid.png

Meeste panden gesloten vanwege drugs, sluitingen na explosie neemt toe

Bij verreweg de meeste woningen en (bedrijfs)panden die worden gesloten door burgemeesters in onze streek, is drugs in het spel. Ook neemt het aantal sluitingen na een explosie toe. Dat blijkt uit onderzoek van Bureau Lokaal, een samenwerking tussen deze streekomroep, Rijnmond en andere streekomroepen uit de regio.

gertjanvanderlinden.png

Contactverbod oud-bondscoach rolstoelbasketbalsters na grensoverschrijdend gedrag

Gertjan van der Linden uit Dordrecht, voormalig bondscoach van de succesvolle Nederlandse rolstoelbasketbalsters, mag vijf jaar lang geen contact hebben met zeven speelsters die melding hebben gedaan van grensoverschrijdend gedrag van hem. Dat meldt de NOS.

ARTIKELFOTO PATIENTEN.jpg

Patiënten reageren nuchter op hack ziekenhuisportaal: ‘Even terug in de tijd hè’

Hoewel het Albert Schweitzer ziekenhuis benadrukt dat er geen patiëngegevens zijn buitgemaakt tijdens een hack bij hun softwareleverancier, zorgt het incident voor wisselende reacties onder patiënten. Van gelatenheid tot zorgen over privacy: “Het is gewoon kut."