gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Erkenning voor mantelzorgvriendelijke organisaties

Acht werkgevers worden maandag erkend als mantelzorgvriendelijk. Het zijn de eerste instellingen en bedrijven die dat keurmerk krijgen. De gemeente ontving zes jaar geleden als werkgever al zo’n erkenning.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De erkenning Wij werken mantelzorgvriendelijk betekent dat werknemers de ruimte krijgen om mantelzorgtaken te verrichten. Hoe en wanneer dat kan, verschilt per organisatie. Het verrichten van mantelzorg gebeurt onder werktijd. Werkgevers vinden het vaak lastig om daar mee om te gaan.

Werkgevers kwamen twee maanden geleden bij elkaar om over mantelzorg tijdens werktijd te praten. Dat gebeurde tijdens een rondetafelgesprek. Ze informeerden toen bij elkaar hoe ze er mee om gaan. Een aantal werkgevers bleek toen al geschikt te zijn voor zo’n keurmerk.

De bedrijven en organisaties die zo’n keurmerk krijgen zijn Aafje, Crabbehoff, Het Parkhuis, Kunstmin, MEE Plus Groep, Pelican Rouge, Rabobank en UWV. De erkenning wordt uitgegeven door de Stichting Werk & Mantelzorg.

Lees ook

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.