gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Faillissement Dordtse projectontwikkelaar Stenic aangevraagd

7898808e1224b5f3ec271db607ddf241

Een bouwbedrijf uit Roosendaal heeft het faillissement aangevraagd van de Dordtse Stenic Holding. Bouwgroep BVR zou nog veel geld krijgen van de projectontwikkelaar.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Stenic Holding werkte mee aan verschillende bouwprojecten in de regio. Zo bouwde ze onder andere de oude LTS op de Reeweg om tot woningen. Op dit moment heeft het bedrijf geen projecten op touw staan.

Curator Jesse van Meerkerk zegt dat er nog niet veel bekend is over het hoe en wat rondom de situatie. “Wel kan ik u meedelen, dat het nog niet bekend is of de eigenaar het faillissement wil aanvechten. Het lijkt er dit moment wel op dat hij de schulden aan het bedrijf gaat terugbetalen.”

De eigenaar van Stenic Holding is Sjack de Blaay, hij is de eigenaar van meerdere bedrijven. Die zijn voor zover bekend niet in gevaar.

Lees ook

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.