Dordrecht, Netherlands

Faillissement Dordtse projectontwikkelaar Stenic aangevraagd

Een bouwbedrijf uit Roosendaal heeft het faillissement aangevraagd van de Dordtse Stenic Holding. Bouwgroep BVR zou nog veel geld krijgen van de projectontwikkelaar.
Jerom Huijskens | 2 mei 2019 11:22 | Aangepast op 2 mei 2019 11:22
Stenic Holding werkte mee aan verschillende bouwprojecten in de regio. Zo bouwde ze onder andere de oude LTS op de Reeweg om tot woningen. Op dit moment heeft het bedrijf geen projecten op touw staan.

Curator Jesse van Meerkerk zegt dat er nog niet veel bekend is over het hoe en wat rondom de situatie. “Wel kan ik u meedelen, dat het nog niet bekend is of de eigenaar het faillissement wil aanvechten. Het lijkt er dit moment wel op dat hij de schulden aan het bedrijf gaat terugbetalen.”

De eigenaar van Stenic Holding is Sjack de Blaay, hij is de eigenaar van meerdere bedrijven. Die zijn voor zover bekend niet in gevaar.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Karla ramt voetgangers én huis nadat ze dronken achter het stuur stapt

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een taakstraf van 240 uur tegen een Sliedrechtse vrouw. De 61-jari...

Ongeluk op A15 zorgt voor lange file in avondspits

Op de A15 richting Gorinchem is het verkeer dinsdagmiddag vastgelopen bij Hardinxveld-Giessendam. Na...

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...