gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Faillissement Dordtse projectontwikkelaar Stenic aangevraagd

7898808e1224b5f3ec271db607ddf241

Een bouwbedrijf uit Roosendaal heeft het faillissement aangevraagd van de Dordtse Stenic Holding. Bouwgroep BVR zou nog veel geld krijgen van de projectontwikkelaar.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Stenic Holding werkte mee aan verschillende bouwprojecten in de regio. Zo bouwde ze onder andere de oude LTS op de Reeweg om tot woningen. Op dit moment heeft het bedrijf geen projecten op touw staan.

Curator Jesse van Meerkerk zegt dat er nog niet veel bekend is over het hoe en wat rondom de situatie. “Wel kan ik u meedelen, dat het nog niet bekend is of de eigenaar het faillissement wil aanvechten. Het lijkt er dit moment wel op dat hij de schulden aan het bedrijf gaat terugbetalen.”

De eigenaar van Stenic Holding is Sjack de Blaay, hij is de eigenaar van meerdere bedrijven. Die zijn voor zover bekend niet in gevaar.

Lees ook

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.