gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Faillissement Dordtse projectontwikkelaar Stenic aangevraagd

7898808e1224b5f3ec271db607ddf241

Een bouwbedrijf uit Roosendaal heeft het faillissement aangevraagd van de Dordtse Stenic Holding. Bouwgroep BVR zou nog veel geld krijgen van de projectontwikkelaar.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Stenic Holding werkte mee aan verschillende bouwprojecten in de regio. Zo bouwde ze onder andere de oude LTS op de Reeweg om tot woningen. Op dit moment heeft het bedrijf geen projecten op touw staan.

Curator Jesse van Meerkerk zegt dat er nog niet veel bekend is over het hoe en wat rondom de situatie. “Wel kan ik u meedelen, dat het nog niet bekend is of de eigenaar het faillissement wil aanvechten. Het lijkt er dit moment wel op dat hij de schulden aan het bedrijf gaat terugbetalen.”

De eigenaar van Stenic Holding is Sjack de Blaay, hij is de eigenaar van meerdere bedrijven. Die zijn voor zover bekend niet in gevaar.

Lees ook

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.