Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht beloont Pynadath met contract: ‘Zijn talent staat buiten kijf’

Proefspeler Pynadath tekende maandag een tweejarig contract FC Dordrecht
Joshua Pynadath heeft een contract voor twee jaar, met een optie voor nog een jaar, getekend bij FC Dordrecht. De Amerikaanse aanvaller met Indiase roots, tot vandaag proefspeler aan de Krommedijk, wordt beloond voor zijn prestaties in de afgelopen weken.
Corrado Francke | 8 juli 2024 13:55 | Aangepast op 8 juli 2024 13:32
Hoewel de voorbereiding richting het nieuwe seizoen nog maar twee weken bezig is, heeft Pynadath de club overtuigd van zijn kunnen. “Het talent van Joshua staat wat ons betreft buiten kijf”, zegt Mark Ruijl, die vanuit de samenwerking met Feyenoord verantwoordelijk is voor de aanwinsten bij FC Dordrecht.

Real Madrid, Ajax en AZ
Pynadath, die voor zijn overstap voor jeugdteams van Real Madrid, Ajax en AZ speelde, kende de afgelopen jaren echter flink wat tegenslagen. De 22-jarige linksbuiten uit Californië kampte met meerdere blessures. “Nu hij volledig is hersteld, zijn wij zeer blij dat hij de keuze voor Dordt heeft gemaakt”, aldus Ruijl.

Bij Jong Ajax en Jong AZ maakte hij al kennis met de Keuken Kampioen Divisie. Voor de Amsterdammers kwam hij acht duels in actie, voor de Alkmaarders vijf. In de voorbereiding van FC Dordrecht speelde Pynadath twee keer een helft in de oefenduels met Oranje Wit (1-6 zege) en Feyenoord (0-4 nederlaag).

Drie Amerikanen
Pynadath is na linksback John Hilton de tweede Amerikaanse contractspeler bij FC Dordrecht in de huidige selectie. Ook landgenoot Korede Osundina draagt naar alle waarschijnlijkheid het Dordtse shirt dit seizoen, maar dan als huurling van Feyenoord.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

De Plucheplakkers blikken terug op 'seizoen om in te lijsten' van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar in het seizoen 2024/2025. De halve finale van de nacompetitie blijkt het einds...

Jaden Slory door de voordeur terug naar Feyenoord: 'Ik ben iedereen dankbaar'

De selectie, staf en supporters van FC Dordrecht gingen afgelopen dagen door een rollercoaster. Zo o...

Successeizoen FC Dordrecht strandt in schoonheid: 'We hebben met lef gespeeld'

Het seizoen van FC Dordrecht was een smakelijke taart zonder gedroomde kers. Een slijtageslag in Til...

Promotiedroom FC Dordrecht spat uiteen na thriller in Tilburg

FC Dordrecht heeft de finale van de play-offs op bizarre wijze misgelopen. De ploeg kende bij Willem...

Willem II-supporter mishandelt buschauffeur voor wedstrijd tegen FC Dordrecht

Een 27-jarige supporter van Willem II heeft woensdag voorafgaand aan de wedstrijd tegen FC Dordrecht...