De grootste kans voor FC Dordrecht voor rust kwam nog in de extra tijd van de eerste helft, toen Jari Schuurman een vrije trap gekeerd zag worden door doelman Peter Leeuwenburgh. Dat was meteen de laatste actie van de keeper, want collega Jan de Boer nam na rust plaats onder de lat.
Paal en lat
Die zag dat de thuisclub brutaal begon aan de tweede helft, want Baldé trof via de invaldoelman de paal. Aan de overzijde werd het aluminium ook getest: Pepi kopte tegen de lat na goed werk van Paulos Abraham.
In het laatste halfuur gaven de Dordtenaren meer ruimte weg, al konden Pepi en Krüger nog niet voor de tweede Groningse treffer zorgen. Daarbij viel Doornbusch in positieve zin op bij FC Dordrecht met een aantal fraaie reddingen, ook toen Pepi met nog een kwartier te gaan alleen op de keeper afstormde.
Beslissing
Tien minuten voor tijd gebeurde dan toch wat al een tijdje in de lucht hing. Kasanwirjo (kopbal) en Pepi (schuiver na een fout van Van Huizen) zorgden voor het eindresultaat in het voordeel van FC Groningen: 0-3.
Opstelling FC Dordrecht: Doornbusch; El Azzouzi (Abali/84), Van Huizen, Van der Avert; Schippers, Reemst, Schuurman, Savastano (Wielzen/72), Suray (Miceli/84), Longo, Baldé