Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht haalt Turkse jeugdinternational: ‘Een jonge, talentvolle speler’

FC Dordrecht heeft zich op de laatste dag voor de transferdeadline versterkt met Sefik Abali. De 19-jarige Turkse jeugdinternational komt over van Göztepe SK en tekent een contract voor tweeënhalf jaar.
Marjolein Vos | 31 januari 2022 16:56 | Aangepast op 31 januari 2022 16:56
Oostenrijkse clubs
Afgelopen zomer maakte hij de overstap vanuit het Oostenrijkse FC Wacker Innsbruck naar de Turkse club. Sefik werd vervolgens verhuurd aan een tweededivisionist in Oostenrijk.“

Sefik is een jonge, talentvolle speler”, vertelt innovatiemanager Leon Vlemmings op de clubwebsite. “Hij krijgt bij ons de tijd om te integreren en zich verder te ontwikkelen.” Vlemmings laat weten dat Sefik direct aansluit bij de ploeg.

Transferperiode
FC Dordrecht zocht in de winterse transferperiode naar twee spelers die direct de basiself konden versterken. Middenvelder Ersin Zehir en aanvaller Christian Conteh bleken die ontbrekende puzzelstukjes te zijn.“

Met het contracteren van jonge spelers zoals jeugdexponent Jerailly Wielzen, Jaymillio Pinas en nu met Sefik bouwen we ook planmatig aan de toekomst”, aldus Vlemmings.

Mogelijk komt Abali komende vrijdag al in actie. Dan nemen de Schapekoppen het op tegen hekkensluiter Almere City.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

Na lange blessure is Van Vianen terug bij FC Dordrecht: ‘Hartstikke blij mee’

Daniël van Vianen (22) heeft 272 dagen nadat hij een zware knieblessure opliep zijn rentree gemaakt ...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...