gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht haalt uit tegen Helders Elftal, Pedro Marques drie keer trefzeker

da6634dd321d1b8860a637d08e449248

FC Dordrecht heeft in Den Helder met 7-1 gewonnen van het Helders Elftal. Pedro Marques, gehuurd van Sporting Portugal, leverde met drie treffers een groot aandeel in de ruime zege.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In eerste instantie leek de start van de wedstrijd tussen FC Dordrecht en het Helders Elftal wegens de tropische omstandigheden verlaat te worden tot 20.30 uur. Uiteindelijk begon het duel toch een uurtje eerder, en gingen de mannen van Claudio Braga met een 1-1 stand de rust in. De Dordtse treffer kwam op naam van Pedro Marques.

Na een qua score dus matig eerste bedrijf, stelden de Schapenkoppen in de tweede helft orde op zaken. Via nog twee doelpunten van Pedro Marques, een eigen goal aan de kant van het Helders Elftal, Renny Smith, Zeki Erkilinc en Quincy Hogesteger liep Dordrecht uit naar een royale 7-1.

Lees ook

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.