Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht heeft linksback op proef

Bij FC Dordrecht speelt deze week Brandon Ormonde-Ottewill op proef. Hij is een linksback van 22 jaar.
Gert van der Steen | 5 juli 2018 11:17 | Aangepast op 5 juli 2018 11:17
Ormonde-Ottewill komt uit de jeugdopleiding van Arsenal en speelde voor Swindon Town. Daarna tekende hij een contract bij Helmond Sport, maar kwam daar door blessures niet aan spelen toe.

FC Dordrecht is ook op zoek naar een assistent-trainer voor de jeugdopleiding bij FC Dordrecht onder 17. Het team komt dit seizoen uit in de Tweede Divisie. De assistent-trainer moet vier dagen in de week tussen 15.30 en 17.30 beschikbaar zijn en natuurlijk ook op wedstrijddagen.


Gegadigden moeten in het bezit zijn van een UEFA C Diploma of in opleiding hiervoor zijn. Daarom zijn CIOS studenten die zoeken naar een stageplaats ook welkom.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...