Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht hoopt op stunt tegen Feyenoord

Hoewel FC Dordrecht laatste staat in de Eredivisie, houden de Schapenkoppen vertrouwen in een stunt tegen Feyenoord. Met de nieuwe trainer Jan Everse voor het eerst op de bank, hoopt de club de achterstand op NAC weer te kunnen verkleinen.
Peter Tromp | 13 maart 2015 12:21 | Aangepast op 13 maart 2015 12:21
Het zal een wedstrijd worden met een Rotterdams tintje. Behalve trainer Jan Everse, speelden ook assistent-trainer Gérard de Nooijer, Matthew Steenvoorden, Ricky van Haaren, Jordy van Deelen en Andwelé Slory voor de club uit Rotterdam. Bij Feyenoord zitten de Dordtenaren Calvin Verdonk en Elvis Manu in de selectie. Hoewel Everse en Slory aangeven dat ze Feyenoord ‘’de mooiste club van Nederland’’ vinden, zullen ze vol voor de overwinning gaan.

Verrassend genoeg spreken de statistieken in het voordeel van FC Dordrecht. De Schapenkoppen verloren 6 december voor het laatst een thuisduel (1-3 tegen PSV), terwijl Feyenoord al sinds 21 december (0-1 tegen NAC) geen uitwedstrijd meer heeft gewonnen.

De wedstrijd is extra beladen door de achtervolging op nummer 17 NAC. De club uit Breda heeft 4 punten voorsprong op de Schapenkoppen en speelt dit weekend thuis tegen Go Ahead Eagles.

Vermoedelijke opstellingen:

FC Dordrecht Kurto; van Deelen, Haddad, Lima, Gosens; van Overeem, Steenvoorden, Fortes; Klaiber, Lieder, Korte.

Feyenoord: Vermeer; Karsdorp, Boulahrouz, Kongolo, Nelom; Clasie, El Ahmadi, Immers; Toornstra, Te Vrede, Boëtius.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...