gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in slechte wedstrijd onderuit bij Telstar

e306079426ec8ed587f382b24df23fa9.jpg

FC Dordrecht heeft vrijdag met 1-0 verloren bij Telstar. Voormalig Excelsior-speler Terell Ondaan maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. In Velzen-Zuid werden de supporters niet vermaakt; het was slordig en saai.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste kans was wel al snel te noteren. Jeremy Cijntje kwam in scoringspositie, maar zag vervolgens zijn schot geblokt worden. Telstar kreeg zo’n twintig minuten ook een prima kans. Terell Ondaan schoot namens de ploeg uit Velzen-Zuid echter voorlangs.

Een splijtende pass van Maarten Peijnenburg leverde daarna de grootste kans van de wedstrijd op. Crysencio Summerville kwam één-op-één met de doelman, maar wist zijn kans niet te benutten.

Daarna was het raak voor Telstar. In de 37e minuut wist Terell Ondaan een mooie solo van Ahmad Mendes Moreira tot doelpunt te promoveren.

Telstar en Dordrecht kregen in de tweede helft nog een goede kans. Stoskovic kon voorkomen dat Telstar op voorsprong kwam en Feyenoord-huurling Joël Zwarts was niet scherp voor het doel. Hij kon een voorzet van Summerville niet binnenschieten.

In het laatste kwartier kreeg Telstar nog de beste kansen op een doelpunt, maar zij bleven steken op één goal.

Dordrecht ziet het gat met nummer zestien Telstar door de nederlaag nog groter worden. De Schapenkoppen volgen nu op negen punten.

Lees ook

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”