Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht in slechte wedstrijd onderuit bij Telstar

FC Dordrecht heeft vrijdag met 1-0 verloren bij Telstar. Voormalig Excelsior-speler Terell Ondaan maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. In Velzen-Zuid werden de supporters niet vermaakt; het was slordig en saai.
Robert van Loon | 9 maart 2019 09:58 | Aangepast op 9 maart 2019 09:58
De eerste kans was wel al snel te noteren. Jeremy Cijntje kwam in scoringspositie, maar zag vervolgens zijn schot geblokt worden. Telstar kreeg zo’n twintig minuten ook een prima kans. Terell Ondaan schoot namens de ploeg uit Velzen-Zuid echter voorlangs.

Een splijtende pass van Maarten Peijnenburg leverde daarna de grootste kans van de wedstrijd op. Crysencio Summerville kwam één-op-één met de doelman, maar wist zijn kans niet te benutten.

Daarna was het raak voor Telstar. In de 37e minuut wist Terell Ondaan een mooie solo van Ahmad Mendes Moreira tot doelpunt te promoveren.

Telstar en Dordrecht kregen in de tweede helft nog een goede kans. Stoskovic kon voorkomen dat Telstar op voorsprong kwam en Feyenoord-huurling Joël Zwarts was niet scherp voor het doel. Hij kon een voorzet van Summerville niet binnenschieten.

In het laatste kwartier kreeg Telstar nog de beste kansen op een doelpunt, maar zij bleven steken op één goal.

Dordrecht ziet het gat met nummer zestien Telstar door de nederlaag nog groter worden. De Schapenkoppen volgen nu op negen punten.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...