gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht in slechte wedstrijd onderuit bij Telstar

e306079426ec8ed587f382b24df23fa9

FC Dordrecht heeft vrijdag met 1-0 verloren bij Telstar. Voormalig Excelsior-speler Terell Ondaan maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. In Velzen-Zuid werden de supporters niet vermaakt; het was slordig en saai.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste kans was wel al snel te noteren. Jeremy Cijntje kwam in scoringspositie, maar zag vervolgens zijn schot geblokt worden. Telstar kreeg zo’n twintig minuten ook een prima kans. Terell Ondaan schoot namens de ploeg uit Velzen-Zuid echter voorlangs.

Een splijtende pass van Maarten Peijnenburg leverde daarna de grootste kans van de wedstrijd op. Crysencio Summerville kwam één-op-één met de doelman, maar wist zijn kans niet te benutten.

Daarna was het raak voor Telstar. In de 37e minuut wist Terell Ondaan een mooie solo van Ahmad Mendes Moreira tot doelpunt te promoveren.

Telstar en Dordrecht kregen in de tweede helft nog een goede kans. Stoskovic kon voorkomen dat Telstar op voorsprong kwam en Feyenoord-huurling Joël Zwarts was niet scherp voor het doel. Hij kon een voorzet van Summerville niet binnenschieten.

In het laatste kwartier kreeg Telstar nog de beste kansen op een doelpunt, maar zij bleven steken op één goal.

Dordrecht ziet het gat met nummer zestien Telstar door de nederlaag nog groter worden. De Schapenkoppen volgen nu op negen punten.

Lees ook

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

kilttunnel foto

Let op: Kiltunnel komende avonden en nachten dicht richting Dordrecht

Verkeer vanuit de Hoeksche Waard kan de komende avonden niet via de Kiltunnel Dordrecht bereiken. De provincie vernieuwt het asfalt op de N217, waardoor de weg tussen 20.00 uur en 06.00 uur dicht is.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

flexwoningenvlijkade

Eerste flexwoningen aan Dordtse Vlijkade op plek gehesen

De eerste flexwoningen voor Oekraïners aan de Dordtse Vlijkade staan op hun plek. Met een hijskraan zijn deze week de woningen, die gebouwd zijn in een fabriek, vanaf een dieplader op hun plek gehesen. Uiteindelijk moeten de achttien woningen plaats gaan bieden aan 98 Oekraïners.