Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht kan net niet stunten tegen Go Ahead Eagles

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op het laatste moment geen resultaat geboekt bij Go Ahead Eagles. De Schapenkoppen werden in de Adelaarshorst in de blessuretijd met 2-1 geklopt. Het team van trainer Gérard de Nooijer kon lang stand houden tegen de ploeg uit Deventer.
Robert van Loon | 10 november 2018 10:39 | Aangepast op 10 november 2018 10:39
In de beginfase van de wedstrijd zag het er naar uit dat FC Dordrecht een moeilijke avond zou gaan krijgen in de Adelaarshorst. Namens Go Ahead Eagles zag Jaroslav Navratil in de zevende minuut een schot van hem geblokt worden en na iets meer dan een kwartier spelen miste Thomas Verheydt een grote kans voor de thuisploeg.

De mannen van De Nooijer hielden echter in de eerste helft stand. Sterker nog, FC Dordrecht kwam vlak voor de thee aan de leiding. Antonio Stankov gaf de bal vanaf de rechterkant voor. Renny Smith kon die voorzet net niet verzilveren. Dat deed Jeremy Cijntje uiteindelijk wel (0-1).

Een verrassende voorsprong voor FC Dordrecht, dat voor aanvang van deze speelronde nog maar zes punten pakte in twaalf duels. Maar de Schapenkoppen konden deze stand niet vasthouden. Julius Bliek, vorig seizoen nog in dienst bij FC Dordrecht, scoorde in de 71e minuut de gelijkmaker voor Go Ahead Eagles (1-1).

Tijdens de slotfase leek FC Dordrecht nog de drie punten uit de Adelaarshorst mee te nemen. Maar een Dordtse goal werd uiteindelijk afgekeurd vanwege buitenspel. Het zat Dordt uiteindelijk weer niet mee. In de vierde minuut van de blessuretijd scoorde Pieter Langedijk de 2-1.

Speelschema voor de komende drie wedstrijden:

16-11 FC Eindhoven Thuis
23-11 Almere City FC Uit
30-11 RKC Waalwijk Thuis

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...