gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht moet play-offs kunnen halen

Trainer Gérard de Nooijer is niet tevreden met de dertiende plek in de Jupiler League. Dat zegt hij tegen RTV Rijnmond. Hij vindt dat FC Dordrecht hoger zou moeten staan, ondanks het slechte voorgaande seizoen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Nooijer is er van overtuigd dat het huidige elftal de play-offs moet kunnen halen. "Alles staat nog zo dicht bij elkaar, als je twee keer wint sta je in de top-8", zegt de trainer.

Dit seizoen won FC Dordrecht de thuiswedstrijd tegen Jong AZ en de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Maar afgelopen maandag verloor de club met 3-0 van Jong Ajax.

Een teleurstellend resultaat tegen Jong Ajax, vindt De Nooijer: "Want we hadden er iets meer van verwacht. Maar de weken ervoor was het wel goed. Het is moeilijk om een stabiele serie neer te zetten, we zijn nog te wisselvallig. We werken er hard aan om dat weg te halen. We hebben een mix van jonge en oude spelers, daar ligt het niet aan. En als we eenmaal scoren, dan winnen we ook vaak. We geven te makkelijk goals weg, maar dat ligt niet alleen aan onze verdedigers. We praten er veel over en trainen hard om dat te verbeteren."


Lees ook

Calvin Raatsie FC Dordrecht

Na jaar op de bank wil nieuwe FC Dordrecht-goalie laten zien wat hij kan: 'Waren hectische dagen'

Na een succesvol promotieseizoen bij Excelsior hoopte Calvin Raatsie (24) ook in de eredivisie op een doorbraak. De doelman werd echter tweede keus en mikt bij FC Dordrecht, waar hij afgelopen week werd gepresenteerd, op een succesvol hoofdstuk in zijn carrière. "Ik weet van mezelf dat ik het aankan."

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

IMG_9322

Ouderwets hommeles aan de tafel van Ouwe Jonges Krentebrood

Aan de stamtafel van de Streekomroep is het zondag weer prijs. De altijd kritische Ad van den Herik krijgt het weer stevig aan de stok met de minstens zo kritische Thijs Blom. Ron van de Rhee krijgt weer de ondankbare taak om de heren in het gareel te houden bij hun maandelijkse terugblik op het Dordtse- en regionale nieuws.

PSX_20260728_202912

Vuurzee op oplegger, elektrische karretjes in vlammen op

Twee elektrische voertuigen zijn dinsdagavond verwoest door brand in Heerjansdam. Ze stonden op de oplegger van een busje.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.