gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht moet play-offs kunnen halen

Trainer Gérard de Nooijer is niet tevreden met de dertiende plek in de Jupiler League. Dat zegt hij tegen RTV Rijnmond. Hij vindt dat FC Dordrecht hoger zou moeten staan, ondanks het slechte voorgaande seizoen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Nooijer is er van overtuigd dat het huidige elftal de play-offs moet kunnen halen. "Alles staat nog zo dicht bij elkaar, als je twee keer wint sta je in de top-8", zegt de trainer.

Dit seizoen won FC Dordrecht de thuiswedstrijd tegen Jong AZ en de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Maar afgelopen maandag verloor de club met 3-0 van Jong Ajax.

Een teleurstellend resultaat tegen Jong Ajax, vindt De Nooijer: "Want we hadden er iets meer van verwacht. Maar de weken ervoor was het wel goed. Het is moeilijk om een stabiele serie neer te zetten, we zijn nog te wisselvallig. We werken er hard aan om dat weg te halen. We hebben een mix van jonge en oude spelers, daar ligt het niet aan. En als we eenmaal scoren, dan winnen we ook vaak. We geven te makkelijk goals weg, maar dat ligt niet alleen aan onze verdedigers. We praten er veel over en trainen hard om dat te verbeteren."


Lees ook

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

dji_fly_20260318_094658_688_1773823691995_photo_optimized

Molenlanden presenteert coalitieakkoord, nadruk op samenwerking met gemeenschap

Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.