gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht moet play-offs kunnen halen

Trainer Gérard de Nooijer is niet tevreden met de dertiende plek in de Jupiler League. Dat zegt hij tegen RTV Rijnmond. Hij vindt dat FC Dordrecht hoger zou moeten staan, ondanks het slechte voorgaande seizoen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Nooijer is er van overtuigd dat het huidige elftal de play-offs moet kunnen halen. "Alles staat nog zo dicht bij elkaar, als je twee keer wint sta je in de top-8", zegt de trainer.

Dit seizoen won FC Dordrecht de thuiswedstrijd tegen Jong AZ en de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Maar afgelopen maandag verloor de club met 3-0 van Jong Ajax.

Een teleurstellend resultaat tegen Jong Ajax, vindt De Nooijer: "Want we hadden er iets meer van verwacht. Maar de weken ervoor was het wel goed. Het is moeilijk om een stabiele serie neer te zetten, we zijn nog te wisselvallig. We werken er hard aan om dat weg te halen. We hebben een mix van jonge en oude spelers, daar ligt het niet aan. En als we eenmaal scoren, dan winnen we ook vaak. We geven te makkelijk goals weg, maar dat ligt niet alleen aan onze verdedigers. We praten er veel over en trainen hard om dat te verbeteren."


Lees ook

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.