gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht ontslaat Harry van den Ham na nieuwe kansloze nederlaag

248bb23fadf6911cc179df78e796ad96

Na de pijnlijke nederlaag in en tegen Eindhoven maandagavond heeft FC Dordrecht trainer en technisch manager Harry van den Ham ontslagen, dat maakt de club dinsdagochtend bekend. Met het ontslag komt er een vroegtijdig eind aan de derde periode van Van den Ham bij de Schapekoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
FC Dordrecht verloor maandagavond kansloos met 5-1 bij FC Eindhoven. Kevin Vermeulen maakte de enige Dordtse treffer. Door de nederlaag is de ploeg van Harry van den Ham nog steviger op de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie terecht gekomen met vijf punten uit elf wedstrijden.

Volgens de club hebben "de omstandigheden voor Van den Ham ook niet echt meegezeten, maar op deze manier verder gaan bood ons inziens te weinig perspectief." Van den Ham begon een jaar geleden als technisch manager bij de club. Begin 2020 werd hij ook hoofdtrainer bij de Schapekoppen, na het ontslag van Claudio Braga.

"Natuurlijk is het nooit leuk om een dergelijk besluit te moeten nemen. We zijn samen aan het seizoen begonnen met de bedoeling er iets moois van te maken. Harry heeft zelf een grote inbreng gehad in de samenstelling van de selectie en zag potentie in zijn spelersgroep. Om welke reden dan ook, het komt er niet uit. Dan komt het moment dat je een beslissing moet nemen", verklaart algemeen directeur Hans de Zeeuw.

FC Dordrecht speelt komende zaterdag thuis tegen titelkandidaat De Graafschap. De assistent-trainers van de Schapekoppen zullen dan de honneurs waarnemen.

Lees ook

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

image

Jongerenwerkers organiseren schildermiddag, meidenavonden en voetbaltoernooien voor Dordtse jeugd

Nog geen plannen deze zomer? In Dordrecht hoeven jongeren zich niet te vervelen. Onder de noemer 'Chille Zomervakantie 2026' hebben de jongerenwerkers van R-Newt Dordrecht deze vakantie een afwisselend programma voor jongeren in de stad georganiseerd. De activiteiten zijn bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 27 jaar en vinden plaats op verschillende locaties in Dordrecht.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

yv202671493A01337

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Borussia Dortmund II (4-1)

In een zonnig Papendrecht was FC Dordrecht dinsdag te sterk voor Borussia Dortmund II. De bijna-thuisploeg won met 4-1, drie goals kwamen van de voet van invallers. De Streekomroep was erbij op Sportpark Slobbengors en maakte een samenvatting van het duel.