gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht ontslaat Harry van den Ham na nieuwe kansloze nederlaag

248bb23fadf6911cc179df78e796ad96

Na de pijnlijke nederlaag in en tegen Eindhoven maandagavond heeft FC Dordrecht trainer en technisch manager Harry van den Ham ontslagen, dat maakt de club dinsdagochtend bekend. Met het ontslag komt er een vroegtijdig eind aan de derde periode van Van den Ham bij de Schapekoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
FC Dordrecht verloor maandagavond kansloos met 5-1 bij FC Eindhoven. Kevin Vermeulen maakte de enige Dordtse treffer. Door de nederlaag is de ploeg van Harry van den Ham nog steviger op de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie terecht gekomen met vijf punten uit elf wedstrijden.

Volgens de club hebben "de omstandigheden voor Van den Ham ook niet echt meegezeten, maar op deze manier verder gaan bood ons inziens te weinig perspectief." Van den Ham begon een jaar geleden als technisch manager bij de club. Begin 2020 werd hij ook hoofdtrainer bij de Schapekoppen, na het ontslag van Claudio Braga.

"Natuurlijk is het nooit leuk om een dergelijk besluit te moeten nemen. We zijn samen aan het seizoen begonnen met de bedoeling er iets moois van te maken. Harry heeft zelf een grote inbreng gehad in de samenstelling van de selectie en zag potentie in zijn spelersgroep. Om welke reden dan ook, het komt er niet uit. Dan komt het moment dat je een beslissing moet nemen", verklaart algemeen directeur Hans de Zeeuw.

FC Dordrecht speelt komende zaterdag thuis tegen titelkandidaat De Graafschap. De assistent-trainers van de Schapekoppen zullen dan de honneurs waarnemen.

Lees ook

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

xiefei__123-marry-2507289

Trouwen wordt steeds duurder, kijk hier wat het in onze streek kost

Voor velen is het een dag om over te dromen. De trouwdag. De kosten van een bruiloft houden je daartegen wellicht ’s nachts wél wakker. Deze verschillen per gemeente, en niet zo een beetje ook. Zo kan je, doordeweeks, in sommige gemeenten voor een paar honderd euro al het ja-woord geven en in anderen zit je boven de 1000 euro. Gelukkig lopen de kosten in onze streek niet zo hoog op.

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

treinstationdordrecht

Let op: vier dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers tussen Zwijndrecht en Rotterdam Centraal moeten volgende week opnieuw rekening houden met vertraging. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden van dinsdag 21 juli tot en met vrijdag 24 juli geen treinen op dit traject. Dat geldt ook voor de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda.

THUMB WEBSITE

Oud-ploeggenoot Summerville trots op WK-prestatie: ‘Wist toen al dat hij het ver ging schoppen’

Terwijl het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada in volle gang is, gaat het in Nederland over misschien wel dé verrassing van het toernooi. Crysencio Summerville debuteerde zeven jaar geleden nog in het profvoetbal bij FC Dordrecht en maakt nu furore in het shirt van Oranje. Toenmalige ploeggenoot Thomas Schalekamp wist het al gelijk: die gaat het ver schoppen.