gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht ontslaat Harry van den Ham na nieuwe kansloze nederlaag

248bb23fadf6911cc179df78e796ad96

Na de pijnlijke nederlaag in en tegen Eindhoven maandagavond heeft FC Dordrecht trainer en technisch manager Harry van den Ham ontslagen, dat maakt de club dinsdagochtend bekend. Met het ontslag komt er een vroegtijdig eind aan de derde periode van Van den Ham bij de Schapekoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
FC Dordrecht verloor maandagavond kansloos met 5-1 bij FC Eindhoven. Kevin Vermeulen maakte de enige Dordtse treffer. Door de nederlaag is de ploeg van Harry van den Ham nog steviger op de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie terecht gekomen met vijf punten uit elf wedstrijden.

Volgens de club hebben "de omstandigheden voor Van den Ham ook niet echt meegezeten, maar op deze manier verder gaan bood ons inziens te weinig perspectief." Van den Ham begon een jaar geleden als technisch manager bij de club. Begin 2020 werd hij ook hoofdtrainer bij de Schapekoppen, na het ontslag van Claudio Braga.

"Natuurlijk is het nooit leuk om een dergelijk besluit te moeten nemen. We zijn samen aan het seizoen begonnen met de bedoeling er iets moois van te maken. Harry heeft zelf een grote inbreng gehad in de samenstelling van de selectie en zag potentie in zijn spelersgroep. Om welke reden dan ook, het komt er niet uit. Dan komt het moment dat je een beslissing moet nemen", verklaart algemeen directeur Hans de Zeeuw.

FC Dordrecht speelt komende zaterdag thuis tegen titelkandidaat De Graafschap. De assistent-trainers van de Schapekoppen zullen dan de honneurs waarnemen.

Lees ook

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.