gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht ontslaat Harry van den Ham na nieuwe kansloze nederlaag

248bb23fadf6911cc179df78e796ad96

Na de pijnlijke nederlaag in en tegen Eindhoven maandagavond heeft FC Dordrecht trainer en technisch manager Harry van den Ham ontslagen, dat maakt de club dinsdagochtend bekend. Met het ontslag komt er een vroegtijdig eind aan de derde periode van Van den Ham bij de Schapekoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
FC Dordrecht verloor maandagavond kansloos met 5-1 bij FC Eindhoven. Kevin Vermeulen maakte de enige Dordtse treffer. Door de nederlaag is de ploeg van Harry van den Ham nog steviger op de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie terecht gekomen met vijf punten uit elf wedstrijden.

Volgens de club hebben "de omstandigheden voor Van den Ham ook niet echt meegezeten, maar op deze manier verder gaan bood ons inziens te weinig perspectief." Van den Ham begon een jaar geleden als technisch manager bij de club. Begin 2020 werd hij ook hoofdtrainer bij de Schapekoppen, na het ontslag van Claudio Braga.

"Natuurlijk is het nooit leuk om een dergelijk besluit te moeten nemen. We zijn samen aan het seizoen begonnen met de bedoeling er iets moois van te maken. Harry heeft zelf een grote inbreng gehad in de samenstelling van de selectie en zag potentie in zijn spelersgroep. Om welke reden dan ook, het komt er niet uit. Dan komt het moment dat je een beslissing moet nemen", verklaart algemeen directeur Hans de Zeeuw.

FC Dordrecht speelt komende zaterdag thuis tegen titelkandidaat De Graafschap. De assistent-trainers van de Schapekoppen zullen dan de honneurs waarnemen.

Lees ook

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

rijnmondweerfoto

Deze week weinig regen en temperatuur loopt op, mogelijk zonnig weekend

De meteorologische herfst begint dinsdag. Maar wie dan meteen denkt aan regen, wind en een dikke jas, komt voorlopig bedrogen uit. Het weer heeft namelijk helemaal geen haast om afscheid te nemen van de zomer.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.