gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht ontslaat Harry van den Ham na nieuwe kansloze nederlaag

248bb23fadf6911cc179df78e796ad96

Na de pijnlijke nederlaag in en tegen Eindhoven maandagavond heeft FC Dordrecht trainer en technisch manager Harry van den Ham ontslagen, dat maakt de club dinsdagochtend bekend. Met het ontslag komt er een vroegtijdig eind aan de derde periode van Van den Ham bij de Schapekoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
FC Dordrecht verloor maandagavond kansloos met 5-1 bij FC Eindhoven. Kevin Vermeulen maakte de enige Dordtse treffer. Door de nederlaag is de ploeg van Harry van den Ham nog steviger op de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie terecht gekomen met vijf punten uit elf wedstrijden.

Volgens de club hebben "de omstandigheden voor Van den Ham ook niet echt meegezeten, maar op deze manier verder gaan bood ons inziens te weinig perspectief." Van den Ham begon een jaar geleden als technisch manager bij de club. Begin 2020 werd hij ook hoofdtrainer bij de Schapekoppen, na het ontslag van Claudio Braga.

"Natuurlijk is het nooit leuk om een dergelijk besluit te moeten nemen. We zijn samen aan het seizoen begonnen met de bedoeling er iets moois van te maken. Harry heeft zelf een grote inbreng gehad in de samenstelling van de selectie en zag potentie in zijn spelersgroep. Om welke reden dan ook, het komt er niet uit. Dan komt het moment dat je een beslissing moet nemen", verklaart algemeen directeur Hans de Zeeuw.

FC Dordrecht speelt komende zaterdag thuis tegen titelkandidaat De Graafschap. De assistent-trainers van de Schapekoppen zullen dan de honneurs waarnemen.

Lees ook

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.