Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht sluit oefenperiode af met overwinning

FC Dordrecht heeft de oefenperiode met een zege afgesloten. Ze waren te sterk voor Oranje Wit vanmiddag en wonnen met 1-5.
Jordy Nijenhuis | 11 augustus 2018 21:03 | Aangepast op 11 augustus 2018 21:03
Mark Peijnenburg scoorde met een vrije trap het eerste doelpunt. Net voor de rust trapte Marko Maletic de bal in het doel. Daarmee stond het 0-2. Na de rust scoorde Omran Haydary de 0-3. Prerrier van Oranje Wit scoorde het enige doelpunt van de club met een penalty. Siebe Schets wist de overwinning op te krikken met een voltreffer. Omran Haydary zorgde voor een eindstand van 1-5 op het scorebord.

Komende vrijdag opent FC Dordrecht het competitiebal in de Keuken Kampioen Divisie met een thuiswedstrijd tegen Helmond Sport.

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...