gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt gelijk tegen ASWH

cc492bba70cc63425c161ed15925f993

FC Dordrecht heeft dinsdag in Hendrik-Ido-Ambacht met 2-2 gelijkgespeeld tegen tweededivisionist ASWH. Thijs Timmermans en oud-Feyenoorder Jaron Vicario scoorden voor Dordrecht. Fabian Korporaal en Ismail Yildirim deden dat voor ASWH. 

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Dordrecht begon het regioduel fel en scherp. Het zette hoog druk en was in de beginfase de betere partij. Het resulteerde in de achttiende minuut ook in een doelpunt. Thijs Timmermans haalde van afstand uit en zag zijn inzet via ASWH-doelman Tijs te Duits in de goal belanden.

Zo'n negen minuten later kon FC Dordrecht de voorsprong ook verdubbelen. Jaron Vicario, die tegen zijn oude ploeg Feyenoord ook al scoorde, kon na een misverstand in de verdediging van ASWH raak schieten.

ASWH kwam daarna wat beter in de wedstrijd en creëerde wat mogelijkheden. Na een goed lopende aanval liep Sam van de Kreeke door aan de rechterkant. Hij gaf de bal voor en vond Fabian Korporaal. Hij volleerde de bal mooi in de rechterhoek: 1-2.

Met die stand werd er op Sportpark Schildman gerust. In de tweede helft wisselden de trainers veel en kregen beide ploegen kansen op een treffer. Die viel uiteindelijk aan de kant van ASWH. Een vrije trap op de rand van de zestienmeter werd door Ismail Yildirim mooi binnengeschoten.

Lees ook

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”