gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt gelijk tegen ASWH

cc492bba70cc63425c161ed15925f993

FC Dordrecht heeft dinsdag in Hendrik-Ido-Ambacht met 2-2 gelijkgespeeld tegen tweededivisionist ASWH. Thijs Timmermans en oud-Feyenoorder Jaron Vicario scoorden voor Dordrecht. Fabian Korporaal en Ismail Yildirim deden dat voor ASWH. 

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Dordrecht begon het regioduel fel en scherp. Het zette hoog druk en was in de beginfase de betere partij. Het resulteerde in de achttiende minuut ook in een doelpunt. Thijs Timmermans haalde van afstand uit en zag zijn inzet via ASWH-doelman Tijs te Duits in de goal belanden.

Zo'n negen minuten later kon FC Dordrecht de voorsprong ook verdubbelen. Jaron Vicario, die tegen zijn oude ploeg Feyenoord ook al scoorde, kon na een misverstand in de verdediging van ASWH raak schieten.

ASWH kwam daarna wat beter in de wedstrijd en creëerde wat mogelijkheden. Na een goed lopende aanval liep Sam van de Kreeke door aan de rechterkant. Hij gaf de bal voor en vond Fabian Korporaal. Hij volleerde de bal mooi in de rechterhoek: 1-2.

Met die stand werd er op Sportpark Schildman gerust. In de tweede helft wisselden de trainers veel en kregen beide ploegen kansen op een treffer. Die viel uiteindelijk aan de kant van ASWH. Een vrije trap op de rand van de zestienmeter werd door Ismail Yildirim mooi binnengeschoten.

Lees ook

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

2604285328

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.

fatbike 1

Komt er een fatbikeverbod in Papendrecht? Gemeenteraad verdeeld over aanpak

Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.