gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt gelijk tegen ASWH

cc492bba70cc63425c161ed15925f993

FC Dordrecht heeft dinsdag in Hendrik-Ido-Ambacht met 2-2 gelijkgespeeld tegen tweededivisionist ASWH. Thijs Timmermans en oud-Feyenoorder Jaron Vicario scoorden voor Dordrecht. Fabian Korporaal en Ismail Yildirim deden dat voor ASWH. 

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Dordrecht begon het regioduel fel en scherp. Het zette hoog druk en was in de beginfase de betere partij. Het resulteerde in de achttiende minuut ook in een doelpunt. Thijs Timmermans haalde van afstand uit en zag zijn inzet via ASWH-doelman Tijs te Duits in de goal belanden.

Zo'n negen minuten later kon FC Dordrecht de voorsprong ook verdubbelen. Jaron Vicario, die tegen zijn oude ploeg Feyenoord ook al scoorde, kon na een misverstand in de verdediging van ASWH raak schieten.

ASWH kwam daarna wat beter in de wedstrijd en creëerde wat mogelijkheden. Na een goed lopende aanval liep Sam van de Kreeke door aan de rechterkant. Hij gaf de bal voor en vond Fabian Korporaal. Hij volleerde de bal mooi in de rechterhoek: 1-2.

Met die stand werd er op Sportpark Schildman gerust. In de tweede helft wisselden de trainers veel en kregen beide ploegen kansen op een treffer. Die viel uiteindelijk aan de kant van ASWH. Een vrije trap op de rand van de zestienmeter werd door Ismail Yildirim mooi binnengeschoten.

Lees ook

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

FOTO BOSWACHTER

Nieuwe diersoorten ontdekken en oude plankjes vervangen: dit doet boswachter Wouter

Wandelen door prachtige natuurgebieden, het horen van de geluiden van ijsvogels en het goed controleren van alle paden. Een boswachter is van alle markten thuis en boswachter Wouter Boer moet zelfs een klusjesman in zich hebben. Megan komt er al snel achter dat een boswachter niet alleen maar van de natuur kan genieten, maar dat er veel meer bij komt kijken.