gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht speelt gelijk tegen ASWH

cc492bba70cc63425c161ed15925f993

FC Dordrecht heeft dinsdag in Hendrik-Ido-Ambacht met 2-2 gelijkgespeeld tegen tweededivisionist ASWH. Thijs Timmermans en oud-Feyenoorder Jaron Vicario scoorden voor Dordrecht. Fabian Korporaal en Ismail Yildirim deden dat voor ASWH. 

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Dordrecht begon het regioduel fel en scherp. Het zette hoog druk en was in de beginfase de betere partij. Het resulteerde in de achttiende minuut ook in een doelpunt. Thijs Timmermans haalde van afstand uit en zag zijn inzet via ASWH-doelman Tijs te Duits in de goal belanden.

Zo'n negen minuten later kon FC Dordrecht de voorsprong ook verdubbelen. Jaron Vicario, die tegen zijn oude ploeg Feyenoord ook al scoorde, kon na een misverstand in de verdediging van ASWH raak schieten.

ASWH kwam daarna wat beter in de wedstrijd en creëerde wat mogelijkheden. Na een goed lopende aanval liep Sam van de Kreeke door aan de rechterkant. Hij gaf de bal voor en vond Fabian Korporaal. Hij volleerde de bal mooi in de rechterhoek: 1-2.

Met die stand werd er op Sportpark Schildman gerust. In de tweede helft wisselden de trainers veel en kregen beide ploegen kansen op een treffer. Die viel uiteindelijk aan de kant van ASWH. Een vrije trap op de rand van de zestienmeter werd door Ismail Yildirim mooi binnengeschoten.

Lees ook

timmerdorpdordt

Voor het eerst een timmerdorp op deze plek: 'Er ontstaan serieuze hutten'

Kinderen en klussen is misschien niet de eerste combinatie waar je aan denkt. Toch worden elke zomervakantie op verschillende plekken met veel enthousiasme timmerdorpen gebouwd. Rotaryclub Johan de Witt ter Merwede organiseert dit jaar voor het eerst een timmerdorp in de Dordtse wijk de Staart. “Het is een groot succes”, zegt Jurgina Feith initiatiefneemster van deze eerste editie.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.