gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest ook in Amsterdam

2ccf55660033086392875a9202a793fb.jpg

FC Dordrecht heeft voor het vijfde seizoen op rij verloren bij Jong Ajax. Dit keer werd het 2-0 op de Toekomst door twee doelpunten na rust.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Ajax begon goed aan de wedstrijd en drong FC Dordrecht terug op de eigen helft. Naci Ünüvar schoot in het zijnet en vanuit een kansrijke positie stuitte Alex Méndez op Mike Havekotte.

In het vervolg van de eerste helft bleef Dordrecht makkelijk overeind en kreeg het wat kansjes. Jordy Wehrmann schoot naast, Daniël Breedijk volleerde volledig mis uit een vrije trap en spits Denzell Gravenberch kwam net tekort bij een scherpe voorzet.

In de beginfase van de tweede helft vond Jong Ajax dan toch een gaatje. Quinten Timber werd vrij voor de keeper gezet en schoof de bal heel rustig langs Havekotte. De wedstrijd werd twintig minuten later beslist toen Sontje Hansen werd gevloerd in het zestienmetergebied en Méndez raak schoot.

Opstelling FC Dordrecht

Havekotte, Polley, Breedijk, De Abreu, Ormonde-Ottewill, Wehrmann, El Bouchataoui (67' Kok), Vicario (67' Green), Schuurman, Smith, Gravenberch (81' Schalekamp).

Scoreverloop

55' 1-0 Q. Timber

75' 2-0 Méndez (strafschop)

Lees ook

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.

VKSportphoto

FC Dordrecht en Feyenoord verlengen samenwerking

De samenwerking tussen FC Dordrecht en Feyenoord is met drie jaar verlengd. Dit houdt in dat onder meer spelers en stafleden ook de komende jaren kunnen worden uitgewisseld, en dat de Rotterdammers de Dordtse club blijven helpen op het gebied van talentontwikkeling, scouting en innovatie.

politiehondbodie.png

Politiehond Bodie vat man in de kraag na achtervolging

De achtervolging van een man die mogelijk een auto had gestolen, is geëindigd in een tuin in Papendrecht. Met dank aan politiehond Bodie kon de 20-jarige man uit Rhoon worden aangehouden.