gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest thuis

Fortuna Sittard was vrijdagavond te sterk voor FC Dordrecht. Aan de Krommedijk verloor Dordrecht met 3-1 van de Limburgers. FC Dordrecht kon de snelle voorsprong in de 9e minuut na een goal van Janga niet vasthouden.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
 

  

Bijna een kwartier voor rust scoorde Fortuna met een penalty van Janssen de gelijkmaker. De penalty werd toegekend na een forse overtreding van nieuwkomer bij FC Dordrecht, Jordi Vleugels. Hij moest zijn vergrijp met een rode kaart bekopen. FC Dordrecht moest met tien man door. 

Na rust scoorden de Limburgers opnieuw. Hutten maakte het doelpunt in de 52e minuut. Zelfs in de blessuretijd was FC Dordrecht niet veilig. Bries scoorde in de 93e minuut het derde doelpunt voor Fortuna Sittard.


Ruim 2000 toeschouwers volgden de wedstrijd aan de Krommedijk, die werd geleid door scheidsrechter Perez. FC Dordrecht staat nu op de 11e plaats in de Jupiter League, met 23 wedstrijden gespeeld.

Lees ook

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

IMG_3084

Poes Chica lift per ongeluk mee naar Dordrecht

Poes Chica is per ongeluk vanaf de Dr. Schaepmansingel in Schiedam met een auto meegereisd naar Dordrecht, onder de motorkap. Het dier werd donderdag gevonden in een parkeergarage. Haar buik en pootjes zaten onder de brandwonden.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.