gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest thuis

Fortuna Sittard was vrijdagavond te sterk voor FC Dordrecht. Aan de Krommedijk verloor Dordrecht met 3-1 van de Limburgers. FC Dordrecht kon de snelle voorsprong in de 9e minuut na een goal van Janga niet vasthouden.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
 

  

Bijna een kwartier voor rust scoorde Fortuna met een penalty van Janssen de gelijkmaker. De penalty werd toegekend na een forse overtreding van nieuwkomer bij FC Dordrecht, Jordi Vleugels. Hij moest zijn vergrijp met een rode kaart bekopen. FC Dordrecht moest met tien man door. 

Na rust scoorden de Limburgers opnieuw. Hutten maakte het doelpunt in de 52e minuut. Zelfs in de blessuretijd was FC Dordrecht niet veilig. Bries scoorde in de 93e minuut het derde doelpunt voor Fortuna Sittard.


Ruim 2000 toeschouwers volgden de wedstrijd aan de Krommedijk, die werd geleid door scheidsrechter Perez. FC Dordrecht staat nu op de 11e plaats in de Jupiter League, met 23 wedstrijden gespeeld.

Lees ook

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

55610958826_5b593fc37e_k

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

Busink explosie zwi

Zwijndrechtenaar aangehouden voor explosie, politie onderzoekt verband

De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.

gemeenteridderkerkhardrijders

Zo neemt deze gemeente maatregelen tegen hardrijders

De gemeente Ridderkerk gaat op verschillende plekken maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat verkeer minder hard rijdt. De werkzaamheden vinden binnen nu en het einde van het jaar plaats.