gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest van Telstar in koud oefenduel

f06802f64484fe890a8d4b8ec593a388

FC Dordrecht heeft zaterdagmiddag in een koude oefenwedstrijd met 1-2 verloren van Telstar. De veertig aanwezige toeschouwers werden niet bepaald getrakteerd op voetbal om het warm van te krijgen en zagen hoe Aliou Baldé de enige Dordtse treffer maakte.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Trainer Michele Santoni, die voor Benjamin Reemst een plekje op de rechtervleugel had ingeruimd, zag dat de eerste kans voor Telstar-verdediger Özgür Aktas was. De oud-Dordtenaar kopte de bal op de lat.

Telstar op voorsprong
FC Dordrecht speelde aanvallend weinig klaar, terwijl Telstar prima spel op de mat legde. Het leidde dan ook tot een verdiende voorsprong voor de Noord-Hollanders. Na een aanval met Christos Giousis als dirigent bleef de bal in het doelgebied hangen. Cain Seedorf was er als de kippen bij en opende de score.

De thuisclub probeerde veel situaties voetballend op te lossen en meter voor meter in de buurt van doelman Ronald Koeman jr. te komen, maar kwam vaak niet verder dan halverwege de eigen helft van Telstar.

Trainer Michele Santoni reageerde na afloop voor onze camera:
Het begin van de tweede helft was stukken beter dan wat FC Dordrecht voor rust liet zien. Mathis Suray bediende met een balletje binnendoor Aliou Baldé en de Senegalese Feyenoord-huurling verschalkte de ingevallen Telstar-doelman Joey Houweling: 1-1.

Die stand bleef echter niet op het scorebord staan. Nadat drie schoten van de lijn werden gehaald belandde een poging van spits Glynor Plet, via een Dordts been, wel tegen de touwen. Zo stond Telstar zeven minuten na de gelijkmaker weer op voorsprong.

In het laatste halfuur, waarin onder meer Malhory Noc en Boubakar Camara de kans kregen, was er weinig spektakel te zien. Een slordig FC Dordrecht had vaak de bal, maar deed daar weinig mee en daarom was 1-2 de eindstand. Volgende week zondag speelt FC Dordrecht voor de competitie uit bij TOP Oss, de vrijdag daarna is Heracles Almelo in Overijssel de tegenstander.
fbd57ac9ad96a9d024a324ce404d388c

Lees meer over:

Lees ook

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

IMG_9316

Maandenlange megaklus aan brug begint nu écht: 'Er komt veel hinder'

Iedereen heeft er maandenlang op kunnen voorbereiden, maar vrijdagavond is het echt zover: vanaf 23.00 uur gaat de Papendrechtsebrug voor zo'n negen maanden dicht. "Het gaat veel hinder veroorzaken voor de hele regio", waarschuwt Rijkswaterstaat.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Het Zuigkwartet

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met het Dordtse theatergezelschap Het Zuigkwartet. Na de eerdere theatervoorstelling over de bekende Dordtenaar Willie Batenburg richten zij zich nu op een ander bekende Dordtenaar: schrijver en dichter C. Buddingh'.

baanhoekbruggoed

Baanhoekbrug maanden dicht: hoge hekken en 24/7 beveiligers op komst

De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.

Nieuw project (5)

Scholieren langer onderweg door sluiting Papendrechtsebrug: scholen nemen maatregelen

Meerdere middelbare scholen in de streek passen komend schooljaar hun lestijden aan. Dat heeft alles te maken met de Papendrechtsebrug, die vanaf deze vrijdag voor negen maanden dicht gaat. Diverse scholen hebben veel leerlingen en docenten die aan de andere kant van de rivier wonen. De maatregelen moeten eraan bijdragen dat iedereen alsnog op tijd op school kan komen.