Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht wil Walking Football

FC Dordrecht wil (langzaam) een team op de been brengen voor Walking Football, voor 55-plussers die het voetbal nog lang niet zat zijn.
Gert van der Steen | 24 mei 2018 12:28 | Aangepast op 24 mei 2018 12:28
Walking Football wordt gespeeld op een kwart veld. Niet rennen, geen slidings en de bal mag niet boven heuphoogte komen. Dat is de basis voor deze vorm van voetbal voor ouderen met een rijke techniek, die actief willen blijven in hun sport.

Maar zeker zo belangrijk is de gezelligheid en de ontmoeting.

Voor de oprichting van het team wordt samengewerkt met DordtSport en het Nationaal Ouderenfonds. Op zondag 10 juni is hiervoor de kick-off, waar alle belangstellenden van harte welkom zijn.

Het enige bestaande team in Dordrecht is op dit moment van GSC/ODS. Dat speelt af en toe een gelegenheidswedstrijdje, bijv. na een 55+-avond bij Wieldrecht. De coördinator van dat team, Jan de Wit, heeft intussen wel bij verschillende clubs, zoals OranjeWit, ASWH en De Pelikaan de belangstelling gepeild. Concrete plannen zijn daaruit nog niet voortgekomen.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...