Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht wil Walking Football

FC Dordrecht wil (langzaam) een team op de been brengen voor Walking Football, voor 55-plussers die het voetbal nog lang niet zat zijn.
Gert van der Steen | 24 mei 2018 12:28 | Aangepast op 24 mei 2018 12:28
Walking Football wordt gespeeld op een kwart veld. Niet rennen, geen slidings en de bal mag niet boven heuphoogte komen. Dat is de basis voor deze vorm van voetbal voor ouderen met een rijke techniek, die actief willen blijven in hun sport.

Maar zeker zo belangrijk is de gezelligheid en de ontmoeting.

Voor de oprichting van het team wordt samengewerkt met DordtSport en het Nationaal Ouderenfonds. Op zondag 10 juni is hiervoor de kick-off, waar alle belangstellenden van harte welkom zijn.

Het enige bestaande team in Dordrecht is op dit moment van GSC/ODS. Dat speelt af en toe een gelegenheidswedstrijdje, bijv. na een 55+-avond bij Wieldrecht. De coördinator van dat team, Jan de Wit, heeft intussen wel bij verschillende clubs, zoals OranjeWit, ASWH en De Pelikaan de belangstelling gepeild. Concrete plannen zijn daaruit nog niet voortgekomen.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...