gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht wint voor het tweede jaar op rij in Breda na goal in blessuretijd

036943320e2a54e964095c1f0268b5de

FC Dordrecht heeft voor het tweede jaar op rij gewonnen van NAC in Breda. Net als de vorige editie werd het duel beslist in blessuretijd. Invaller Sergio Tremour was de matchwinner aan Dordtse zijde en zorgde daarmee voor een knappe overwinning: 1-2.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De bezoekers waren aan het begin van de wedstrijd meteen gewaarschuwd, want Odysseus Velanas mikte al na een minuut een vrije trap op de paal. Via doelman Liam Bossin leverde het ‘slechts’ een corner op voor de Brabanders.

De eerste poging van Dordt – op naam van Christian Conteh - bleek een eenvoudige prooi voor NAC-goalie Nick Olij. Die bracht ook redding op een voorzet (of was het toch een schot?) van rechtsback Jerailly Wielzen.

NAC koos veel voor de terugspeelbal en dat leverde regelmatig een fluitconcert op in het Rat Verlegh Stadion. De ploeg van trainer Michele Santoni trok zich daar weinig van aan en kreeg via Pascu een uitgelezen kans op de 0-1. Hij faalde echter oog in oog met Olij en zo lukte het hem nog steeds niet zijn eerste seizoenstreffer te maken.

Doelpunten voor en na rust
Toch werden de Brabanders steeds gevaarlijker met mogelijkheden via Boris van Schuppen, Moise Adiléhou en Naoufal Bannis. Laatstgenoemde, vorig seizoen nog een halfjaar huurling bij Dordt, beloonde de sterke fase dan ook met de openingstreffer, tevens ruststand: 1-0.

Het contrast met de eerste fase na rust was groot bij de Dordtenaren. Het elftal schoot uit de startblokken en dat leverde de 1-1 op. Jacky Donkor legde knap af op Mathis Suray en die liet de meegereisde fans voor het eerst sinds ADO-thuis weer eens juichen met een doelpunt.

Spannende slotfase
De fluitconcerten keerden weer terug onder de Bredase stadionlampen, want NAC creëerde maar weinig en daartegenover stonden kansen van Jacky Donkor (over) en Mauro Savastano (naast).

Liefst zeven minuten blessuretijd zorgden ervoor dat er ruimte genoeg was om een winnaar aan te wijzen in het duel. En dat werd FC Dordrecht, want invaller Sergio Tremour zorgde na een mooie aanval voor een meer dan verdiende Dordtse zege: 1-2.
2f26b1e2218c17dd3be498f584828100

Lees ook

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

sophiapolder

Van natuurgebied naar concertlocatie: Sophiapolder beleeft bijzondere muziekavond

Een concert op een historische pont, midden in de natuur bij de Sophiapolder in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat kunnen bezoekers deze vrijdag en zaterdag voor het eerst beleven tijdens het allereerste Concert op Natuureiland Sophiapolder. Wat maakt deze bijzondere concertavond anders dan een regulier optreden?

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.

fotohvc

Improviseren met vuilniswagens door lange brugsluiting: dit verandert er

De maandenlange sluiting van de Papendrechtsebrug heeft gevolgen voor afvalverwerkers in de regio. Onder meer voor HVC wordt het flink improviseren. “Ben je gewend dat we in de ochtend komen, kan het voorkomen dat in de middag je papier of gft wordt ingezameld.”