gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht wint voor het tweede jaar op rij in Breda na goal in blessuretijd

036943320e2a54e964095c1f0268b5de.jpg

FC Dordrecht heeft voor het tweede jaar op rij gewonnen van NAC in Breda. Net als de vorige editie werd het duel beslist in blessuretijd. Invaller Sergio Tremour was de matchwinner aan Dordtse zijde en zorgde daarmee voor een knappe overwinning: 1-2.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De bezoekers waren aan het begin van de wedstrijd meteen gewaarschuwd, want Odysseus Velanas mikte al na een minuut een vrije trap op de paal. Via doelman Liam Bossin leverde het ‘slechts’ een corner op voor de Brabanders.

De eerste poging van Dordt – op naam van Christian Conteh - bleek een eenvoudige prooi voor NAC-goalie Nick Olij. Die bracht ook redding op een voorzet (of was het toch een schot?) van rechtsback Jerailly Wielzen.

NAC koos veel voor de terugspeelbal en dat leverde regelmatig een fluitconcert op in het Rat Verlegh Stadion. De ploeg van trainer Michele Santoni trok zich daar weinig van aan en kreeg via Pascu een uitgelezen kans op de 0-1. Hij faalde echter oog in oog met Olij en zo lukte het hem nog steeds niet zijn eerste seizoenstreffer te maken.

Doelpunten voor en na rust
Toch werden de Brabanders steeds gevaarlijker met mogelijkheden via Boris van Schuppen, Moise Adiléhou en Naoufal Bannis. Laatstgenoemde, vorig seizoen nog een halfjaar huurling bij Dordt, beloonde de sterke fase dan ook met de openingstreffer, tevens ruststand: 1-0.

Het contrast met de eerste fase na rust was groot bij de Dordtenaren. Het elftal schoot uit de startblokken en dat leverde de 1-1 op. Jacky Donkor legde knap af op Mathis Suray en die liet de meegereisde fans voor het eerst sinds ADO-thuis weer eens juichen met een doelpunt.

Spannende slotfase
De fluitconcerten keerden weer terug onder de Bredase stadionlampen, want NAC creëerde maar weinig en daartegenover stonden kansen van Jacky Donkor (over) en Mauro Savastano (naast).

Liefst zeven minuten blessuretijd zorgden ervoor dat er ruimte genoeg was om een winnaar aan te wijzen in het duel. En dat werd FC Dordrecht, want invaller Sergio Tremour zorgde na een mooie aanval voor een meer dan verdiende Dordtse zege: 1-2.
2f26b1e2218c17dd3be498f584828100.jpg

Lees ook

PSX_20260529_191757.jpg

Rieten dak van woonboerderij in brand, hulpdiensten massaal uitgerukt

In een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond brand ontstaan. Bij de brand komt veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

LIVE

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.

mishandelingstadspolders.png

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

noordparkvernieling.png

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

dronekrommedijk.jpg

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.

dji_fly_20260422_104046_738_1776847368318_photo_optimized.jpg

Deze extra verkeersmaatregelen neemt de gemeente als de Papendrechtsebrug dicht gaat

Tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug worden drie ponten ingezet tussen Papendrecht en Dordrecht. Om de extra verkeers- en parkeerdruk bij de locaties in Papendrecht te minimaliseren, neemt de gemeente tijdelijke verkeersmaatregelen rondom deze plekken.