gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feestelijke finish voor kinderen bij jubileumeditie Dordtse Avondvierdaagse

1b6cf822d585b107909fd9884db6659c

De 75e editie van de Dordtse Avondvierdaagse zit erop. Vrijdagavond zijn de enthousiaste kinderen traditiegetrouw door de Dordtse binnenstad getrokken, waarna zij vol trots zijn gefinisht in het stadion van FC Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vier avonden lang hebben de kinderen hun benen uit het lijf gelopen en in totaal legden zij een afstand van twintig kilometer af. Voor veel kinderen was de laatste avond extra zwaar en dat had niet alleen te maken met de afstand, die vrijdag iets langer was. “Ik moest vanavond heel veel snoep meesjouwen”, vertelt een van de lopers.

De jubileumeditie van de Dordtse Avondvierdaagse is zonder problemen verlopen en dus kijkt organisator Willemijn Nobel terug op een geslaagd evenement. “Ik ben heel erg trots en superblij. Ik zie alleen maar hele blije gezichten van kinderen en dat is waar wij het voor doen.”

Meer zien van Dordtse Avondvierdaagse? Kijk dan aanstaande maandag naar een uitgebreide impressie van het evenement op TV Dordrecht en online.

Bekijk hieronder een korte impressie van de finish van de Dordtse Avondvierdaagse:

Lees ook

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”