gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feesten als Superheld voor het goede doel

5eef4351958fe95e0ed7ed3565853dc4

De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als SUPERHELD naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Jeanne van Bommel |  | Aangepast op
De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als superheld naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Deze stichting is eind 2016 opgericht door de ouders van Sara Verbrugge. Sara is een driejarig meisje uit Dordrecht met de ongeneeslijke spierziekte MDC1A. Kinderen met MDC1A worden over het algemeen niet oud. Op dit moment is een belangrijk onderzoek gaande naar deze ziekte. Hiervoor is in totaal 500.000 euro nodig. Tot nu toe is bijna vier ton gedoneerd. Met de opbrengst van het feest heeft 2LOVE als doel de 500.000 euro te halen.

Dordtse ondernemers doen belangeloos mee om er een feestelijke avond van te maken. Het Postillion Hotel stelt haar locatie beschikbaar.  DJ Mark Barendregt van People Together en DJ Eddy Prone zullen de muziek verzorgen. 2LOVE vindt de kleine Sara een superheld, daarom is voor dit feest het thema superhelden gekozen. Spiderman, James Bond, Sneeuwwitje of Zorro: ieder kan zijn eigen superheld kiezen.

Kaarten voor het feest kosten 15 euro in de voorverkoop (tot 29 maart 2019) en zijn verkrijgbaar via 2love.event@gmail.com. Op de avond zelf kun je ook nog tickets aan de deur kopen voor 20 euro.

Lees ook

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."