gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feesten als Superheld voor het goede doel

5eef4351958fe95e0ed7ed3565853dc4.jpg

De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als SUPERHELD naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Jeanne van Bommel |  | Aangepast op
De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als superheld naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Deze stichting is eind 2016 opgericht door de ouders van Sara Verbrugge. Sara is een driejarig meisje uit Dordrecht met de ongeneeslijke spierziekte MDC1A. Kinderen met MDC1A worden over het algemeen niet oud. Op dit moment is een belangrijk onderzoek gaande naar deze ziekte. Hiervoor is in totaal 500.000 euro nodig. Tot nu toe is bijna vier ton gedoneerd. Met de opbrengst van het feest heeft 2LOVE als doel de 500.000 euro te halen.

Dordtse ondernemers doen belangeloos mee om er een feestelijke avond van te maken. Het Postillion Hotel stelt haar locatie beschikbaar.  DJ Mark Barendregt van People Together en DJ Eddy Prone zullen de muziek verzorgen. 2LOVE vindt de kleine Sara een superheld, daarom is voor dit feest het thema superhelden gekozen. Spiderman, James Bond, Sneeuwwitje of Zorro: ieder kan zijn eigen superheld kiezen.

Kaarten voor het feest kosten 15 euro in de voorverkoop (tot 29 maart 2019) en zijn verkrijgbaar via 2love.event@gmail.com. Op de avond zelf kun je ook nog tickets aan de deur kopen voor 20 euro.

Lees ook

fotoonderwijsmuseum.png

Red dit museum, smeekt de Dordtse politiek Den Haag: ‘Het hoort bij ons thuis’

Is het na dit jaar alsnog over en uit voor het Nationaal Onderwijsmuseum? Het ministerie zegt van wel, maar Dordtse raadsleden en het gemeentebestuur stribbelen tegen. “Het kabinet voert een amendement eigenlijk niet helemaal uit”, ziet cultuurwethouder Joost Veldman.

politiehond (1).png

Autodief probeert op gestolen fiets te vluchten, politiehond vindt hem in de bosjes

Met behulp van een politiehond is eerder deze week een autodief in Ridderkerk in de kraag gevat. De 43-jarige verdachte uit Ridderkerk probeerde nog te vluchten op een gestolen fiets en te voet, maar diensthond Aron wist hem op te speuren uit de bosjes.

bosschaart.png

Pascal Bosschaart vanaf volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht

Pascal Bosschaart wordt volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht. De afgelopen jaren was de Rotterdammer trainer van Feyenoord onder 21.

merwedelingelijn01.jpg

Geen treinverkeer tussen Hardinxveld en Gorinchem

Het treinverkeer op de Merwedelingelijn is vrijdagochtend grotendeels gestremd geweest. Tussen Boven-Hardinxveld en Gorinchem reden geen treinen na een aanrijding, meldt de NS.

foto herdenkingvlag artikel.png

Speciale vlag gehesen bij herdenking bombardement Moerdijkbrug

Het bombardement op de Moerdijkbrug van 13 mei 1940 is herdacht bij het monument in Dordrecht. Dit jaar heeft de stichting van de herdenking een nieuw attribuut om te laten zien: een vlag die de herdachte mannen als laatst hebben gegroet, voordat ze op hun fatale missie gingen.

foto dordt in stoom 1.png

Hemelvaartsdag op TV Dordrecht: Dordt in Stoom

Over een paar weken is het zover: Dordt in Stoom. Dit jaar is het spektakel in het laatste weekend van mei. Om alvast een beetje in de sfeer te komen blikken we met TV Dordrecht deze donderdag terug op de festiviteiten van twee jaar geleden. De vlootshow, het stoomrondje, alles komt voorbij.