gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feesten als Superheld voor het goede doel

5eef4351958fe95e0ed7ed3565853dc4

De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als SUPERHELD naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Jeanne van Bommel |  | Aangepast op
De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als superheld naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Deze stichting is eind 2016 opgericht door de ouders van Sara Verbrugge. Sara is een driejarig meisje uit Dordrecht met de ongeneeslijke spierziekte MDC1A. Kinderen met MDC1A worden over het algemeen niet oud. Op dit moment is een belangrijk onderzoek gaande naar deze ziekte. Hiervoor is in totaal 500.000 euro nodig. Tot nu toe is bijna vier ton gedoneerd. Met de opbrengst van het feest heeft 2LOVE als doel de 500.000 euro te halen.

Dordtse ondernemers doen belangeloos mee om er een feestelijke avond van te maken. Het Postillion Hotel stelt haar locatie beschikbaar.  DJ Mark Barendregt van People Together en DJ Eddy Prone zullen de muziek verzorgen. 2LOVE vindt de kleine Sara een superheld, daarom is voor dit feest het thema superhelden gekozen. Spiderman, James Bond, Sneeuwwitje of Zorro: ieder kan zijn eigen superheld kiezen.

Kaarten voor het feest kosten 15 euro in de voorverkoop (tot 29 maart 2019) en zijn verkrijgbaar via 2love.event@gmail.com. Op de avond zelf kun je ook nog tickets aan de deur kopen voor 20 euro.

Lees ook

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

opma romy kersten

Ad spreekt Romy Kersten: hoe vergaat het deze jonge ‘godfluencer’?

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Romy Kersten. Niet-gelovig opgevoed, toch heeft de Dordtse op latere leeftijd gekozen voor de weg van de Heer. En inmiddels verspreidt ze het woord van God aan honderdduizenden volgers op internet.