gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feesten als Superheld voor het goede doel

5eef4351958fe95e0ed7ed3565853dc4.jpg

De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als SUPERHELD naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Jeanne van Bommel |  | Aangepast op
De organisatie 2LOVE organiseert dit jaar haar tweede themafeest voor het goede doel. Op 30 maart kun je als superheld naar het feest in het Postillion Hotel. De opbrengst gaat naar de Stichting Voor Sara.

Deze stichting is eind 2016 opgericht door de ouders van Sara Verbrugge. Sara is een driejarig meisje uit Dordrecht met de ongeneeslijke spierziekte MDC1A. Kinderen met MDC1A worden over het algemeen niet oud. Op dit moment is een belangrijk onderzoek gaande naar deze ziekte. Hiervoor is in totaal 500.000 euro nodig. Tot nu toe is bijna vier ton gedoneerd. Met de opbrengst van het feest heeft 2LOVE als doel de 500.000 euro te halen.

Dordtse ondernemers doen belangeloos mee om er een feestelijke avond van te maken. Het Postillion Hotel stelt haar locatie beschikbaar.  DJ Mark Barendregt van People Together en DJ Eddy Prone zullen de muziek verzorgen. 2LOVE vindt de kleine Sara een superheld, daarom is voor dit feest het thema superhelden gekozen. Spiderman, James Bond, Sneeuwwitje of Zorro: ieder kan zijn eigen superheld kiezen.

Kaarten voor het feest kosten 15 euro in de voorverkoop (tot 29 maart 2019) en zijn verkrijgbaar via 2love.event@gmail.com. Op de avond zelf kun je ook nog tickets aan de deur kopen voor 20 euro.

Lees ook

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.

10fa2995-aacd-3cec-a145-e81ce6c7984e.jpg

Verbazing over reclameposters AZ in onze regio: 'Een licht ondeugende actie'

In zeker drie gemeenten in onze streek hangen momenteel reclameposters van AZ. Opvallend, aangezien de voetbalclub uit Alkmaar nauwelijks fans heeft in het Rijnmondgebied. Het blijkt te gaan om een campagne van de hoofdsponsor van de club.

fotojongerenwoningen.png

Dordrecht bouwt honderden woningen om jongeren in de stad te houden

Het officiële startschot voor de bouw van zo’n 199 nieuwe studenten- en jongerenappartementen is donderdagmiddag gegeven. De appartementen worden gerealiseerd op de plek van het voormalige verzorgingstehuis Thureborgh, aan de zuidkant van station Dordrecht. Met de bouw wordt het woonaanbod voor starters en studenten verder uitgebreid.