Dordrecht, Netherlands

Feyenoorder El Bouchataoui maakt seizoen af in Dordt

FC Dordrecht heeft bevestigd dat Feyenoorder Achraf El Bouchataoui de rest van dit seizoen uitkomt voor de Schapenkoppen. De middenvelder vertrekt op huurbasis naar de club uit de Keuken Kampioen Divisie.
Petra Scheurwater | 15 januari 2020 13:16 | Aangepast op 15 januari 2020 13:16
De tijdens afgelopen zomer verlengde verbintenis van El Bouchataoui bij Feyenoord loopt nog tot 2022. Bij FC Dordrecht krijgt hij het komende half jaar de kans om in de eerste divisie ervaring op te doen en zich zo verder te ontwikkelen.

El Bouchataoui, die vanaf zijn vijfde alle jeugdelftallen van Feyenoord Academy doorliep, trainde voor de winterstop geregeld met het eerste elftal van Feyenoord mee. Zijn wedstrijden speelde hij veelal bij Jong Feyenoord. Tot een debuut in Feyenoord 1 kwam het nog niet.

Foto: FC Dordrecht

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...