Dordrecht, Netherlands

Fietsvlonder in de Voorstraat

In de Voorstraat is vanaf vandaag minder plek voor auto's. Er is namelijk een fietsvlonder geplaatst.
Dennis Koorevaar | 12 november 2018 16:36 | Aangepast op 12 november 2018 16:36
Het is precies hoe het er uit ziet. Een vlonder waar je je fiets op kwijt kunt. Op 1 autoparkeerplaats passen 10 fietsen. De komende maanden staat de vlonder tegenover Magazijn.

De plek in de Voorstraat tegenover Magazijn is bewust gekozen. Voorheen waren er nogal wat problemen met de het kwijt kunnen van je tweewieler, nu moet dat dus opgelost zijn.

De fietsvlonder staat onder andere ook bij Post. De komende maanden wordt gekeken of de vlonder bevalt. Later komen er meerdere.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...

Nieuw zwembad op de gemeentegrens? Zo denkt de Hardinxveldse politiek erover

Wat verandert de gemeenteraadsverkiezing aan de plannen voor het gezamenlijke zwembad van Sliedrecht...