Dordrecht, Netherlands

Fietsvlonder in de Voorstraat

In de Voorstraat is vanaf vandaag minder plek voor auto's. Er is namelijk een fietsvlonder geplaatst.
Dennis Koorevaar | 12 november 2018 16:36 | Aangepast op 12 november 2018 16:36
Het is precies hoe het er uit ziet. Een vlonder waar je je fiets op kwijt kunt. Op 1 autoparkeerplaats passen 10 fietsen. De komende maanden staat de vlonder tegenover Magazijn.

De plek in de Voorstraat tegenover Magazijn is bewust gekozen. Voorheen waren er nogal wat problemen met de het kwijt kunnen van je tweewieler, nu moet dat dus opgelost zijn.

De fietsvlonder staat onder andere ook bij Post. De komende maanden wordt gekeken of de vlonder bevalt. Later komen er meerdere.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...