Dordrecht, Netherlands

Film in de tuin weer naar binnen verplaatst

Voor de tweede week op rij gooit het weer roet in het eten van Film in de Tuin. Net als vorige week regent het, waardoor het niet mogelijk is om op de buitenmuur van The Movies film te kijken. Ook voor later op de dag is regen voorspeld, daarom is de film Notti Magiche van de Kloostertuin naar de bioscoop verplaatst.
Petra Scheurwater | 9 augustus 2019 14:01 | Aangepast op 9 augustus 2019 14:01
Directeur Geert Ter Steeg vindt het jammer de Italiaanse komedie binnen gekeken moet worden. “Het is wat het is. Vorige week was binnen ook fantastisch, maar dit is niet wat je hoopt als je het programma samenstelt.”

Voor het eerst is het jaarlijks terugkerende evenement van The Movies dit jaar in hun eigen achtertuin. Dit in tegenstelling tot voorgaande jaren, toen was het in de tuin van het Dordrechts Museum.

Het was de bedoeling dat er vier vrijdagen buiten in de Kloostertuin genoten kon worden van films. De zijgevel van de cinema biedt ruimte aan het grote scherm. De projector komt aan de overkant van de tuin in een verhoogde overkapping te staan.


De film begint om 21:30 uur. De komende twee weken vinden er ook nog twee edities van Film in de Tuin plaats. "Dan hopen we op beter weer."


Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...