Dordrecht, Netherlands

First Time Voters Event bereidt jongeren voor op eerste keer stemmen

Voor kersverse stemmers organiseert Bibliotheek Aanzet samen met theater Kunstmin op maandag 1 maart het First Time Voters Event. Jongeren die in maart voor het eerst mogen stemmen, krijgen Live vanuit het Energiehuis in Dordrecht de kans om via een livestream in gesprek te gaan met kandidaten van politieke partijen.
Isabel Pijnappels | 26 februari 2021 08:30 | Aangepast op 26 februari 2021 08:30
Tijdens het online evenement komen verschillende thema’s aan bod, zoals zorg, inkomen, onderwijs, klimaat, economie en veiligheid. Via de livestream-chat kunnen deelnemers stemmen op stellingen en ervaren ze welke impact hun stem heeft op het gesprek dat op dat moment gevoerd wordt.

Ook houden een aantal jongeren een toespraak waarin ze hun idealen verkondigen. Daarnaast krijgen jonge talenten de kans om hun vaardigheden in onder andere dans, muziek en woordkunst te showen.

Iedereen welkom

Het First Time Voters Event vindt op 1 maart plaats van 18:30 uur tot 20.00 uur en is te volgen via een livestream op het Youtube-kanaal AanZet live. Iedereen is welkom om mee te doen.



Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...