Dordrecht, Netherlands

Flinke rij voor Wantijbad: ‘Heerlijk, lekker dichtbij’

De thermometers in Dordt tikten vrijdagochtend de dertig graden al aan. Reden genoeg om een duik te gaan nemen in het Wantijbad, wat voor een flinke rij bij de ingang van het zwembad zorgde.
Corrado Francke | 7 augustus 2020 11:08 | Aangepast op 7 augustus 2020 11:08
Voor medewerkers de taak om iedereen zo vloeiend mogelijk binnen de poorten van het Wantijbad te krijgen, zo lang dat met de coronamaatregelen nog mogelijk is. Ook spraken zij mensen aan op de anderhalve meter afstand in de rij.

"Deze drukte is wel vaker voorgekomen, maar door de regels is het aanzienlijk drukker in de ochtend", vertelt badmeester Alberto Hogervorst. "Wij hebben nu reserveringen opgesteld en als die op zijn, kunnen wij mensen die later komen niet meer toelaten."

De rij liep in de ochtend op tot een minuut of twintig. "Maar het is de moeite waard", vindt een badgast. "We willen graag in Dordt zwemmen, dus we hebben gereserveerd. En met die anderhalve meter moet het wel lukken."

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...