gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fortuna-supporters niet welkom op kerstmarkt

6edcdc4347282b2d64c8fe940d89ec2f

Een bus vol supporters van Fortuna Sittard is gisteren op de Copernicusweg door de politie stilgezet en teruggestuurd richting Sittard.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De groep was op weg naar de Kuip in Rotterdam voor de wedstrijd van hun club tegen Feyenoord. Maar ze hadden het plan opgevat om eerst nog even de kerstmarkt in Dordrecht te verkennen.

Het was bekend dat de bus er aankwam en de politie had al zorgen over het gedrag van de supporters. Die hadden zich bij de laatste stop al flink misdragen met wildplassen en bierblikjes naar buiten gooien.

De politie wilde de heren dus even onderhouden over hun gedrag, maar merkte ook dat er al een aantal mensen flink beschonken was. En er was nog een ruime hoeveelheid alcohol in voorraad in de bus.

Daarop pleegde burgemeester Kolff overleg met zijn Rotterdamse collega Aboutaleb en stuurde de bus op grond van een noodverordening terug naar Limburg.

De fans hadden overigens wel pech. Fortuna Sittard stuntte in de Kuip en won met 2-0 van Feyenoord.

Lees ook

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.