gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fortuna-supporters niet welkom op kerstmarkt

6edcdc4347282b2d64c8fe940d89ec2f

Een bus vol supporters van Fortuna Sittard is gisteren op de Copernicusweg door de politie stilgezet en teruggestuurd richting Sittard.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De groep was op weg naar de Kuip in Rotterdam voor de wedstrijd van hun club tegen Feyenoord. Maar ze hadden het plan opgevat om eerst nog even de kerstmarkt in Dordrecht te verkennen.

Het was bekend dat de bus er aankwam en de politie had al zorgen over het gedrag van de supporters. Die hadden zich bij de laatste stop al flink misdragen met wildplassen en bierblikjes naar buiten gooien.

De politie wilde de heren dus even onderhouden over hun gedrag, maar merkte ook dat er al een aantal mensen flink beschonken was. En er was nog een ruime hoeveelheid alcohol in voorraad in de bus.

Daarop pleegde burgemeester Kolff overleg met zijn Rotterdamse collega Aboutaleb en stuurde de bus op grond van een noodverordening terug naar Limburg.

De fans hadden overigens wel pech. Fortuna Sittard stuntte in de Kuip en won met 2-0 van Feyenoord.

Lees ook

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

merwedebrugrws2

Camera's handhaving vrachtwagenverbod Merwedebrug dit weekend geplaatst

Rijkswaterstaat plaatst dit weekend camera's voor de handhaving van het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27). Eerst zou dit pas over twee weken gebeuren. De camera's worden pas na het weekend in gebruik genomen. Vanaf dan kunnen vrachtwagenchauffeurs die toch over de brug rijden, een boete verwachten.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.