gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fortuna-supporters niet welkom op kerstmarkt

6edcdc4347282b2d64c8fe940d89ec2f

Een bus vol supporters van Fortuna Sittard is gisteren op de Copernicusweg door de politie stilgezet en teruggestuurd richting Sittard.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De groep was op weg naar de Kuip in Rotterdam voor de wedstrijd van hun club tegen Feyenoord. Maar ze hadden het plan opgevat om eerst nog even de kerstmarkt in Dordrecht te verkennen.

Het was bekend dat de bus er aankwam en de politie had al zorgen over het gedrag van de supporters. Die hadden zich bij de laatste stop al flink misdragen met wildplassen en bierblikjes naar buiten gooien.

De politie wilde de heren dus even onderhouden over hun gedrag, maar merkte ook dat er al een aantal mensen flink beschonken was. En er was nog een ruime hoeveelheid alcohol in voorraad in de bus.

Daarop pleegde burgemeester Kolff overleg met zijn Rotterdamse collega Aboutaleb en stuurde de bus op grond van een noodverordening terug naar Limburg.

De fans hadden overigens wel pech. Fortuna Sittard stuntte in de Kuip en won met 2-0 van Feyenoord.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-21 at 12.09.26

Jongeren gooien gevulde hondenpoepzakjes van brug op auto’s: ‘Absoluut onaanvaardbaar’

Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.