Dordrecht, Netherlands

Fortuna-supporters niet welkom op kerstmarkt

Een bus vol supporters van Fortuna Sittard is gisteren op de Copernicusweg door de politie stilgezet en teruggestuurd richting Sittard.
Gert van der Steen | 17 december 2018 12:28 | Aangepast op 17 december 2018 12:28
De groep was op weg naar de Kuip in Rotterdam voor de wedstrijd van hun club tegen Feyenoord. Maar ze hadden het plan opgevat om eerst nog even de kerstmarkt in Dordrecht te verkennen.

Het was bekend dat de bus er aankwam en de politie had al zorgen over het gedrag van de supporters. Die hadden zich bij de laatste stop al flink misdragen met wildplassen en bierblikjes naar buiten gooien.

De politie wilde de heren dus even onderhouden over hun gedrag, maar merkte ook dat er al een aantal mensen flink beschonken was. En er was nog een ruime hoeveelheid alcohol in voorraad in de bus.

Daarop pleegde burgemeester Kolff overleg met zijn Rotterdamse collega Aboutaleb en stuurde de bus op grond van een noodverordening terug naar Limburg.

De fans hadden overigens wel pech. Fortuna Sittard stuntte in de Kuip en won met 2-0 van Feyenoord.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...

Man die tiny house op zich kreeg overleden

De man die eind vorige maand een tiny house op zich kreeg in Giessenburg, is aan zijn verwondingen o...

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...