Dordrecht, Netherlands

Frans Bauer als politieman gesignaleerd

Een bijzondere agent maandag in en om de stad. Niemand minder dan zanger Frans Bauer liep - in een politieuniform - mee met agenten uit de regio.
Petra Scheurwater | 24 juni 2019 15:15 | Aangepast op 24 juni 2019 15:15
De politie laat weten dat hij aanwezig is voor de opnames van een nieuw televisieprogramma. Meer wil de politie niet over het programma kwijt. Het is dan ook onbekend wat voor programma het wordt en of de zanger vaker in de omgeving met een politiepet op gespot gaat worden. RTL, waarnaar de zanger onlangs is overgestapt, zegt niet te weten om welk programma dit gaat.

Maandag was hij onder andere aanwezig bij een aanrijding op de rotonde van de Zwijndrechtse Brugweg naar de Stadsbrug. Daar was een fietser, met een kind voor- of achterop, in botsing gekomen met een auto. Het kind is voor controle mee naar het ziekenhuis.

Foto: Nick den Engelsman

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...