Dordrecht, Netherlands

Gaat Donkervoort FC Dordrecht redden ?

Henk Donkervoort is vanaf nu de commerciëel directeur van FC Dordrecht. Hij gaat leiding geven aan drie jonge mensen die zich al langer met commerciële activiteiten voor de club bezighouden.
Gert van der Steen | 16 januari 2020 10:35 | Aangepast op 16 januari 2020 10:35
Donkervoort is al lang actief voor de club, maar deed dat tot nu toe wat op de achtergrond. Nu treedt hij aan als commerciëel directeur om de FC door deze moeilijke periode heen te helpen.

Hij gaat daarbij samenwerken met Jordi Fok (zoon van een oud-speler), die al anderhalf jaar in dit verband aan het werk is.

Daarnaast zijn er nog twee vrijwilligers actief, Anne van de Rest en Fleur Amperse.

Met de ervaring van de communicatiespecialist Donkervoort en de jeugdige energie van deze drie denkt de club een goed team in huis te hebben.

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...