Dordrecht, Netherlands

Gans gedood door hond in Park Merwestein

Een vrouwelijke witte boerengans is vrijdagavond aangevallen door een hond in Park Merwestein in Dordrecht. De gans is door een dierenarts ingeslapen.
Robert van Loon | 14 juli 2018 14:28 | Aangepast op 14 juli 2018 14:28
Nico Duyndam, toezichthouder van het park, vertelt: “Ik woon in het park en ik kreeg een echtpaar aan de deur. Zij vertelden dat ze een gans hadden gezien die ziek was. Ik dacht eerst dat hij wat kortademig was, maar toen zag ik de wond in z’n nek.”

De had een relatie met ´Levi´, een andere gans. De dieren werden een koppel nadat ze bij elkaar werden geplaatst in het park. Honden moeten zijn aangelijnd in Park Merwestein, ook is het de bedoeling dat bezoekers en dieren op de paden blijven en niet de grasstroken betreden waar een railling langsloopt. Getuigen kunnen zich melden bij Nico.

 

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...