Dordrecht, Netherlands

Geen conflict tussen Brandstof en Khotinsky

Het terras van Brandstof, de horecazaak van Bibelot, wordt niet zo vol bezet met tafels. Dat zegt directeur van Bibelot David van Wijngaarden. Eigenaar van grand café Khotinsky Alexander Nouwen zou bewaar hebben gemaakt tegen de tekeningen van het terras.
Gert van der Steen | 9 oktober 2017 12:56 | Aangepast op 9 oktober 2017 12:56
Het terras zou helemaal vol staan met tafels waardoor er geen pad is voor de gasten om Bibelot te betreden. Dit gaat echter niet gebeuren, volgens Van Wijngaarden. "Dan zouden we het onze eigen gasten ook moeilijk maken en dat willen we niet." Het contact tussen Brandstof en Khotinsky zou goed verlopen zijn. "Ik heb van de week met Alexander Nouwen gesproken en wat mij betreft is er geen sprake van een conflict."

Het probleem met het aantal vierkante meter dat Khotinsky krijgt voor haar terras, ligt volgens Van Wijngaarden bij de gemeente.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...

Rik van der Linden bezig aan laatste jaar als Dordtse wethouder

Rik van der Linden neemt uiterlijk na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid als wethouder van Dordre...