Dordrecht, Netherlands

Geen conflict tussen Brandstof en Khotinsky

Het terras van Brandstof, de horecazaak van Bibelot, wordt niet zo vol bezet met tafels. Dat zegt directeur van Bibelot David van Wijngaarden. Eigenaar van grand café Khotinsky Alexander Nouwen zou bewaar hebben gemaakt tegen de tekeningen van het terras.
Gert van der Steen | 9 oktober 2017 12:56 | Aangepast op 9 oktober 2017 12:56
Het terras zou helemaal vol staan met tafels waardoor er geen pad is voor de gasten om Bibelot te betreden. Dit gaat echter niet gebeuren, volgens Van Wijngaarden. "Dan zouden we het onze eigen gasten ook moeilijk maken en dat willen we niet." Het contact tussen Brandstof en Khotinsky zou goed verlopen zijn. "Ik heb van de week met Alexander Nouwen gesproken en wat mij betreft is er geen sprake van een conflict."

Het probleem met het aantal vierkante meter dat Khotinsky krijgt voor haar terras, ligt volgens Van Wijngaarden bij de gemeente.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...