Dordrecht, Netherlands

Geen druppel regen tijdens feestelijke herdenking

De hagenpreek, picknick, toespraken en andere activiteiten tijdens de Herdenking van de Eerste Vrije Statenvergadering en de Viering van Vrijheid vonden vanavond allemaal onder een stralend zonnetje plaats. Het verwachte slechte weer bleef uit.
Petra Scheurwater | 19 juli 2017 21:15 | Aangepast op 19 juli 2017 21:15
 19 juli 1572 mogen we niet vergeten volgens de organisatie en verschillende sprekers zoals burgemeester Peter van der Velden en museumdirecteur Peter Schoon. Historicus Herman Pleij legt als volgt de waarde van deze Statenvergadering uit:


Donderdagavond Donderdagavond ziet u in het TV Dordrecht Nieuws een terug- en vooruitblik op dit feest. Daarna volgt in Eilandleven een sfeerreportage.

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...