Dordrecht, Netherlands

Geen pokémon, wel inbreker

Een pokémon-speler betrapte zaterdagnacht een inbreker in de woonkamer van zijn ouderlijk huis in Dordrecht. Terwijl hij zijn ouders waarschuwde nam de man de benen.
Gert van der Steen | 22 augustus 2016 10:13 | Aangepast op 22 augustus 2016 10:13
De inbreker vluchtte eerst op een zwarte damesfiets, maar bij de achtervolging door de politie ging hij lopend verder. Bij aanhouding bleek het een man van 48 jaar uit Almelo te zijn.

De politie had Pokémon Go-spelers al eerder gevraagd om verdachte situaties te melden. Dat had in Roosendaal deze maand al de aanhouding van een autodief opgeleverd.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...