Dordrecht, Netherlands

Geen pokémon, wel inbreker

Een pokémon-speler betrapte zaterdagnacht een inbreker in de woonkamer van zijn ouderlijk huis in Dordrecht. Terwijl hij zijn ouders waarschuwde nam de man de benen.
Gert van der Steen | 22 augustus 2016 10:13 | Aangepast op 22 augustus 2016 10:13
De inbreker vluchtte eerst op een zwarte damesfiets, maar bij de achtervolging door de politie ging hij lopend verder. Bij aanhouding bleek het een man van 48 jaar uit Almelo te zijn.

De politie had Pokémon Go-spelers al eerder gevraagd om verdachte situaties te melden. Dat had in Roosendaal deze maand al de aanhouding van een autodief opgeleverd.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...