gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen schadelijke stoffen in rook brand Coolrec

De penetrant ruikende rook die woensdag vrijkwam bij een brand bij recyclingsbedrijf Coolrec is niet schadelijk of giftig. Dat wijzen metingen van de brandweer in Sliedrecht uit.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De rookwolken trokken veel ramptoeristen naar de Staart. Dit tot ergernis van de politie, die er bij zulke branden voor moet zorgen dat hulpdiensten hun werk kunnen doen. Op Twitter riep ze tot tweemaal toe op om als ramptoerist weg te blijven en hulpdiensten de ruimte te geven.

Ondanks die oproep ondervond de brandweer wel degelijk last van kijkers. Er werden auto's midden op de Baanhoekweg geparkeerd. De politie heeft een 34-jarige man die niet naar hun bevelen luisterde opgepakt.

Woensdagmiddag ontstond er een brand in een partij koelkasten die opgeslagen stonden bij het bedrijf aan de Grevelingenweg. Hoe de brand ontstond is nog niet bekend.

Foto's: Henk Schuppers (1, 2 en 3), Jordy Nijenhuis (4 en 5), Selim Tasgin (1 en 2)


Lees ook

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.