gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen schadelijke stoffen in rook brand Coolrec

De penetrant ruikende rook die woensdag vrijkwam bij een brand bij recyclingsbedrijf Coolrec is niet schadelijk of giftig. Dat wijzen metingen van de brandweer in Sliedrecht uit.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De rookwolken trokken veel ramptoeristen naar de Staart. Dit tot ergernis van de politie, die er bij zulke branden voor moet zorgen dat hulpdiensten hun werk kunnen doen. Op Twitter riep ze tot tweemaal toe op om als ramptoerist weg te blijven en hulpdiensten de ruimte te geven.

Ondanks die oproep ondervond de brandweer wel degelijk last van kijkers. Er werden auto's midden op de Baanhoekweg geparkeerd. De politie heeft een 34-jarige man die niet naar hun bevelen luisterde opgepakt.

Woensdagmiddag ontstond er een brand in een partij koelkasten die opgeslagen stonden bij het bedrijf aan de Grevelingenweg. Hoe de brand ontstond is nog niet bekend.

Foto's: Henk Schuppers (1, 2 en 3), Jordy Nijenhuis (4 en 5), Selim Tasgin (1 en 2)


Lees ook

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

maarten van helden

Oud-wethouder stopt na vier maanden als raadslid

Oud-wethouder Maarten van Helden stopt met zijn raadslidmaatschap in de gemeente Molenlanden. Van Helden werd op 1 april geïnstalleerd als raadslid, maar heeft zijn ontslag nu in een brief medegedeeld aan burgemeester Segers.

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.