Dordrecht, Netherlands

Geen schadelijke stoffen in rook brand Coolrec

De penetrant ruikende rook die woensdag vrijkwam bij een brand bij recyclingsbedrijf Coolrec is niet schadelijk of giftig. Dat wijzen metingen van de brandweer in Sliedrecht uit.
Petra Scheurwater | 17 augustus 2017 12:15 | Aangepast op 17 augustus 2017 12:15
De rookwolken trokken veel ramptoeristen naar de Staart. Dit tot ergernis van de politie, die er bij zulke branden voor moet zorgen dat hulpdiensten hun werk kunnen doen. Op Twitter riep ze tot tweemaal toe op om als ramptoerist weg te blijven en hulpdiensten de ruimte te geven.

Ondanks die oproep ondervond de brandweer wel degelijk last van kijkers. Er werden auto's midden op de Baanhoekweg geparkeerd. De politie heeft een 34-jarige man die niet naar hun bevelen luisterde opgepakt.

Woensdagmiddag ontstond er een brand in een partij koelkasten die opgeslagen stonden bij het bedrijf aan de Grevelingenweg. Hoe de brand ontstond is nog niet bekend.

Foto's: Henk Schuppers (1, 2 en 3), Jordy Nijenhuis (4 en 5), Selim Tasgin (1 en 2)


Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...