gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geerten Liefting speelt in de Wijnstok

c387c33ebb50252c1d685a04a12f8a9b

Organist Geerten Liefting speelt zaterdagmiddag 2 februari vanaf 15.00 uur een boeiend programma op de twee orgels in kerkgebouw De Wijnstok in Dubbeldam.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Geerten Liefting studeerde orgel, kerkmuziek en improvisatie aan het Utrechts Conservatorium. Daarnaast heeft hij ook compositie en koordirectie gestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en Rotterdam. Verder studeerde hij Improvisatie bij Hayo Boerema en Cor Ardesch.


Liefting heeft gekozen voor Praeludium et Fuga in G dur bwv 541 JS Bach, Triosonate no 2 in c klt bwv 526 JS Bach, Vivace, Largo en Allegro. Daarnaast speelt hij een improvisatie van G. Liefting; Allegro, Choral, Scherzo en Finale en thema en variaties uit Sonate V C. Ph E Bach.

Na afloop is er ruimte voor een ontmoeting onder het genot van een hapje en een drankje. Kerkgebouw de Wijnstok is te vinden aan de Dubbelsteijnlaan West 70 in Dubbeldam. Voor meer info kan men kijken op www.geertenliefting.nl.

Lees ook

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

wethouder pont kop van het land

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.