Dordrecht, Netherlands

Geerten Liefting speelt in de Wijnstok

Organist Geerten Liefting speelt zaterdagmiddag 2 februari vanaf 15.00 uur een boeiend programma op de twee orgels in kerkgebouw De Wijnstok in Dubbeldam.
Leo Roubos | 22 januari 2019 16:19 | Aangepast op 22 januari 2019 16:19
Geerten Liefting studeerde orgel, kerkmuziek en improvisatie aan het Utrechts Conservatorium. Daarnaast heeft hij ook compositie en koordirectie gestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en Rotterdam. Verder studeerde hij Improvisatie bij Hayo Boerema en Cor Ardesch.


Liefting heeft gekozen voor Praeludium et Fuga in G dur bwv 541 JS Bach, Triosonate no 2 in c klt bwv 526 JS Bach, Vivace, Largo en Allegro. Daarnaast speelt hij een improvisatie van G. Liefting; Allegro, Choral, Scherzo en Finale en thema en variaties uit Sonate V C. Ph E Bach.

Na afloop is er ruimte voor een ontmoeting onder het genot van een hapje en een drankje. Kerkgebouw de Wijnstok is te vinden aan de Dubbelsteijnlaan West 70 in Dubbeldam. Voor meer info kan men kijken op www.geertenliefting.nl.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...