gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente Dordrecht, Woonbron en Trivire gaan samen op voor een beter Crabbehof

0f6937e7bb52d1f76da5f6936e7a0815.jpg

Aan de Politieke Stamtafel vertellen Arthur Oerlemans (Woonbron), Tinka van Rood (Trivire) en wethouder Peter Heijkoop over het convenant dat zij op 16 februari hebben ondertekend. De woningcorporaties en de gemeente Dordrecht gaan zich inzetten voor het ontwikkelen en uitvoeren van toekomstplannen om de gehele wijk Crabbehof te verbeteren.

Corrado Francke | Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
De uitgangspunten zijn , zo zeggen zij in dit gesprek, dat er voldoende betaalbare en kwalitatief goede woningen, in een sociaal gezonde woonomgeving moeten komen. Maar ook moet er ruime aandacht zijn voor duurzaamheid voor de komende tien jaar. van Rood en Oerlemans benadrukken dat in de uitvoering van de plannen de bewoners nadrukkelijk betrokken zullen worden. "Er is al veel verbeterd ten opzichte van het verleden hebben er ontwikkelingen plaatsgevonden om het contact in de buurt te bevorderen." aldus Peter Heijkoop. Hij noemt als voorbeeld de komst van de Crabbehoeve, een buurtcentrum voor de bewoners. Maar ook de aanpak van de Colijnstraat is er een voorbeeld van.

Lees ook

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.

PSX_20260504_080530.jpg

Accu van fatbike in brand in kelderbox

In Zwijndrecht is maandagochtend korte tijd brand geweest in een kelderbox van een portiekflat. Volgens een brandweerwoordvoerder gaat het om een accu van een fatbike.

dodenherdenking2025.png

Twee minuten stilte: op deze plekken kun je maandag terecht voor dodenherdenking

Maandag 4 mei is het om 20:00 uur in heel Nederland twee minuten stil. Zo ook in onze streek. Wil jij graag ergens een herdenking bijwonen? Bekijk in dit artikel waar dat onder meer kan.