gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente schiet ondernemers te hulp

0e4e0fe22756760534ba2b9bb9f73560

Ondernemers en ZZP'ers in Dordrecht krijgen tot 31 mei uitstel van betaling van lokale lasten. Het is één van de maatregelen waarmee burgemeester en en wethouders de door het coronavirus gedupeerde ondernemers wil helpen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar vele druppels vullen ook een emmer. Ik overleg ook met ondernemers wat we als gemeente nog meer kunnen doen", zegt wethouder Maarten Burggraaf.


"Zo gaan we filmpjes maken van creatieve ideeën die door ondernemers worden bedacht en waar we weer andere ondernemers mee kunnen inspireren. Ook bij consumenten zie ik mooie initiatieven ontstaan. We moeten elkaar helpen."


Dat laatste vindt ook voorzitter Anneke Maagdenberg van de ondernemersvereniging DOV: "Premier Rutte belooft een reddingsboei en daar geloof ik in, maar er moet meer gebeuren. Er zijn heel veel zorgen onder onze leden."


Kapper Arien van Pelt heeft zijn omzet al zien dalen tot 20 procent: "ik heb 55 mensen in dienst. Als dit nog drie of vier maanden duurt kan ik vakken gaan vullen in de supermarkt."

Maagdenberg knikt: "dit soort verhalen hoor ik veel."

Lees ook

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.

noordparkvernieling

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.

hitte school

hitte

Code rood vanaf middernacht vanwege de hitte, scholen blijven dicht

Na twee dagen code oranje, geldt vanaf vrijdag code rood in onze provincie. Het is voor het eerst dat dit hoogste waarschuwingsniveau voor gevaarlijk weer in Nederland wordt afgegeven vanwege hitte. Dat heeft gevolgen: zo hebben enkele scholen de lesdag geschrapt en worden hier en daar evenementen afgelast.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.