gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeentebestuur op bezoek bij de Sint

De Sint kreeg vandaag hoog bezoek. Hij gaf een rondleiding door zijn Sinterklaashuis aan de burgemeester en wethouders.

Vera Willers |  | Aangepast op
De wethouders deden eerst een dansje met de Pieten. De goedheiligman liet daarna trots zijn onderkomen zien aan het gemeentebestuur. "Het bed is zo fijn, dat zelfs wethouder Lambrechts even op het bed ging liggen", zei de Sint.

De Pieten hadden ook nu hun traditionele uiterlijk. Dat vond de burgemeester helemaal prima. "Het is de keuze van Sinterklaas wie hij meeneemt en dat heeft hij in alle wijsheid beslist", zei Kolff. Na afloop van het bezoek, kregen alle wethouders een lekkernij mee van Sinterklaas.

Lees ook

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_02_45_01.Still001

Nederlandse korfballers, met vijf PKC'ers in de ploeg, winnen opnieuw EK

Vijf PKC'ers zijn met de Nederlandse korfbalploeg Europees kampioen geworden. In de finale werd België zaterdag met 27-12 verslagen.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.