Dordrecht, Netherlands

Gemeenteraad om tafel met Qbuzz

In de uitzending van Studio De Witt vanmorgen hebben vertegenwoordigers van vijf Politieke Partijen voorgesteld dat de gemeenteraad gaat praten met Q-Buzz over een bushalte bij de Essenhof.
Robert van Loon | 22 september 2018 17:29 | Aangepast op 22 september 2018 17:29
In de studio droegen verschillende partijen oplossingen aan voor de bereikbaarheid. Voorstellen van partijen waren Beter voor Dordt een Drechthopper, de VSP een vaste verbinding, GewoonDordt steunt het voorstel van Groenlinks en de VVD wil dat er wordt gekeken naar het verbeteren van bestaande oplossingen voor mindervaliden.


Met een voorstel dat de gemeenteraad zelf met Qbuzz gaat praten om te kijken naar de mogelijkheden sloot het CDA de discussie af, andere partijen steunden het voorstel. Wanneer de gemeenteraad in gesprek gaat met Qbuzz is nog niet bekend.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...