Dordrecht, Netherlands

Gemeenteraad om tafel met Qbuzz

In de uitzending van Studio De Witt vanmorgen hebben vertegenwoordigers van vijf Politieke Partijen voorgesteld dat de gemeenteraad gaat praten met Q-Buzz over een bushalte bij de Essenhof.
Robert van Loon | 22 september 2018 17:29 | Aangepast op 22 september 2018 17:29
In de studio droegen verschillende partijen oplossingen aan voor de bereikbaarheid. Voorstellen van partijen waren Beter voor Dordt een Drechthopper, de VSP een vaste verbinding, GewoonDordt steunt het voorstel van Groenlinks en de VVD wil dat er wordt gekeken naar het verbeteren van bestaande oplossingen voor mindervaliden.


Met een voorstel dat de gemeenteraad zelf met Qbuzz gaat praten om te kijken naar de mogelijkheden sloot het CDA de discussie af, andere partijen steunden het voorstel. Wanneer de gemeenteraad in gesprek gaat met Qbuzz is nog niet bekend.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...