Dordrecht, Netherlands

Gemeenteraad om tafel met Qbuzz

In de uitzending van Studio De Witt vanmorgen hebben vertegenwoordigers van vijf Politieke Partijen voorgesteld dat de gemeenteraad gaat praten met Q-Buzz over een bushalte bij de Essenhof.
Robert van Loon | 22 september 2018 17:29 | Aangepast op 22 september 2018 17:29
In de studio droegen verschillende partijen oplossingen aan voor de bereikbaarheid. Voorstellen van partijen waren Beter voor Dordt een Drechthopper, de VSP een vaste verbinding, GewoonDordt steunt het voorstel van Groenlinks en de VVD wil dat er wordt gekeken naar het verbeteren van bestaande oplossingen voor mindervaliden.


Met een voorstel dat de gemeenteraad zelf met Qbuzz gaat praten om te kijken naar de mogelijkheden sloot het CDA de discussie af, andere partijen steunden het voorstel. Wanneer de gemeenteraad in gesprek gaat met Qbuzz is nog niet bekend.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Veel auto’s door rood op dit kruispunt, bewoners ergeren zich groen en geel

“Als het licht op rood staat, moet je stoppen”, zegt Piet Ritmeester. Maar als de Hardinxvelder naar...

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...