Dordrecht, Netherlands

Gewonde bij steekpartij Krispijn, dader spoorloos

Bij een steekincident aan het Van Baerleplantsoen in de Dordtse wijk Krispijn is een persoon gewond geraakt. Dit gebeurde omstreeks 14.15 uur. Het slachtoffer was bij bewustzijn en is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Joram Niese | 27 mei 2024 16:08 | Aangepast op 27 mei 2024 16:08
Een ruzie tussen twee mannen escaleerde zodanig dat een van de mannen de ander heeft neergestoken. Daarna is de verdachte op de vlucht geslagen.

Een deel van de straat is afgezet voor politieonderzoek.

Getuigen gezocht
De politie is op zoek naar getuigen die meer weten over het incident of de verdachte. Heeft u iets gezien, gehoord of camerabeelden die relevant voor ons zijn? Geef het door via 0900-8844.

Lees ook

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...