Dordrecht, Netherlands

Glaswerk gevel KunstKerk hangt

De eerste glazen elementen van de nieuwe voorpui van de KunstKerk aan de Museumstraat zijn opgehangen. Dit wordt de look-and-feel van het museum. De officiële opening is op vrijdag 9 september.
Ruud Elmendorp | 30 augustus 2022 15:43 | Aangepast op 30 augustus 2022 15:43
De glazen elementen zijn gemaakt van glas en hebben figuratieve voorstellingen uit de natuur. Met de gevel wil de KunstKerk een nieuwe bezienswaardigheid toevoegen aan Dordrecht.
De Kunstkerk wil een ontmoetingsplaats zijn waar creatie en innovatie centraal staan. Zij presenteren kunst als ontwikkeling, niet enkel als eindproduct, en omarmen het vakmanschap van kunstenaars, artiesten en wetenschappers.

Lees ook

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...