Dordrecht, Netherlands

Go Ahead Eagles verslaat FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft een week na de vernedering in Eindhoven thuis met 1-3 verloren van Go Ahead Eagles. De Dordtse doelpuntenmaker was Oussama Zamouri.
Robert van Loon | 29 maart 2019 22:01 | Aangepast op 29 maart 2019 22:01
Go Ahead speler Jaroslav Navrátil opende in de 7e minuut de score met een schot onder Dordrecht keeper Petar Stoskovic door, Oussama Zamouri nam 4 minuten later revanche met de gelijkmaker. Na de doelpunten gingen de elftallen op jacht naar het volgende doelpunt waarbij door beiden kansen werden gecreëerd.


Afgaande op de kansen zou de stand minstens 2-2 moeten zijn. Keepers Verhulst en Stoskovic hielden hun doelen echter leeg totdat Thomas Verheydt in de 29e minuut de 1-2 binnen kopte.FC Dordrecht deed zijn best een gelijkmaker te scoren maar ondanks een grote kans in de 39e minuut kwam het er niet van.


Tweede helft

De bezoekers waren aan het begin van de 2e helft gelijk weer gevaarlijk, er werd naast het Dordtse doel gekopt. Het zou een voorbode zijn voor de rest van de wedstrijd want ondanks een paar aanvallen van Dordrecht werd het niet echt gevaarlijk meer voor Go Ahead Eagles.

De wedstrijd werd door Jaroslav Navrátil beslist, hij schoot in de 91e minuut de bal tussen de palen

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...