gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Golfbaan Crayenstein weer open met aanpassingen

b637e6c1b5e91ae77da344ba5d8a85bb

Door de verruimde maatregelen rondom het coronavirus, kan er eindelijk weer een balletje worden geslagen op golfbaan Crayenstein. Eigenlijk had er vanaf maandagochtend al gegolfd mogen worden, maar de besluitvorming bij de gemeente duurde langer dan waar de golfclub op hoopte. Toch gaf de gemeente maandagmiddag alsnog groen licht. "Een uurtje later stonden de eerste golfers al op de baan", zegt bedrijfsleider Christian Krijnen.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Zoals bij veel sportclubs die de afgelopen week mochten openen, heeft ook Crayenstein aanpassingen gedaan om de leden veilig te laten golfen. Zo zijn er aanpassingen aan de holes gedaan waardoor de vlaggenstok niet maar aangeraakt hoeft worden, hoeven leden nu niet zelf de bunkers te harken en is een golfkarretje geschikt voor slechts één persoon. Ook wordt er nu 8 in plaats van 6 minuten gewacht met starten zodat er meer ruimte tussen de spelers ontstaat.

Hoewel de club gemiddeld 100 bezoekers tegelijk op de baan ontvangt, verwacht Crayenstein geen problemen te krijgen met afstand houden. "Op 40 hectare moet het natuurlijk geen enkel probleem zijn om voldoende afstand te houden", zegt Christian. "Er wordt hier vaker anderhalve meter plus honderd meter afstand gehouden, dan anderhalve meter."

&t=2s

Lees ook

coalitiepapendrecht

Beoogd gemeentebestuur met PVV is voor start al meerderheid kwijt: 'Ben er ziek van'

Verwarring en frustratie in de Papendrechtse politiek: een dag voordat het nieuwe college van PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht (OP) zou worden geïnstalleerd, heeft het geen meerderheid meer in de raad. OP-fractielid Hendrika Hoekstra heeft zich afgesplitst van haar partij en gaat als zelfstandig raadslid verder. De geplande benoeming van de nieuwe wethouders gaat dan ook niet door.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.