gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Golfbaan Crayenstein weer open met aanpassingen

b637e6c1b5e91ae77da344ba5d8a85bb

Door de verruimde maatregelen rondom het coronavirus, kan er eindelijk weer een balletje worden geslagen op golfbaan Crayenstein. Eigenlijk had er vanaf maandagochtend al gegolfd mogen worden, maar de besluitvorming bij de gemeente duurde langer dan waar de golfclub op hoopte. Toch gaf de gemeente maandagmiddag alsnog groen licht. "Een uurtje later stonden de eerste golfers al op de baan", zegt bedrijfsleider Christian Krijnen.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Zoals bij veel sportclubs die de afgelopen week mochten openen, heeft ook Crayenstein aanpassingen gedaan om de leden veilig te laten golfen. Zo zijn er aanpassingen aan de holes gedaan waardoor de vlaggenstok niet maar aangeraakt hoeft worden, hoeven leden nu niet zelf de bunkers te harken en is een golfkarretje geschikt voor slechts één persoon. Ook wordt er nu 8 in plaats van 6 minuten gewacht met starten zodat er meer ruimte tussen de spelers ontstaat.

Hoewel de club gemiddeld 100 bezoekers tegelijk op de baan ontvangt, verwacht Crayenstein geen problemen te krijgen met afstand houden. "Op 40 hectare moet het natuurlijk geen enkel probleem zijn om voldoende afstand te houden", zegt Christian. "Er wordt hier vaker anderhalve meter plus honderd meter afstand gehouden, dan anderhalve meter."

&t=2s

Lees ook

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

aiboeken

AI-bedrijven kopen boekwinkel van Nancy leeg: 'Deze boeken gaan door de shredder'

Tweedehandsboekhandelaar Nancy Schot uit Hendrik-Ido-Ambacht verkocht jarenlang vooral aan liefhebbers uit de buurt. Tegenwoordig stuurt ze duizenden bestellingen naar de Verenigde Staten. Haar oude boeken worden namelijk gebruikt om AI-modellen te trainen: “Het is goede handel, maar de boeken gaan op deze manier wel verloren.”

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

teun schilderij

Mooie pareltjes van het stadsarchief: Teun de Bruin laat ze nog zien voor zijn afscheid

Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad. 

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.