gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Golfbaan Crayenstein weer open met aanpassingen

b637e6c1b5e91ae77da344ba5d8a85bb

Door de verruimde maatregelen rondom het coronavirus, kan er eindelijk weer een balletje worden geslagen op golfbaan Crayenstein. Eigenlijk had er vanaf maandagochtend al gegolfd mogen worden, maar de besluitvorming bij de gemeente duurde langer dan waar de golfclub op hoopte. Toch gaf de gemeente maandagmiddag alsnog groen licht. "Een uurtje later stonden de eerste golfers al op de baan", zegt bedrijfsleider Christian Krijnen.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Zoals bij veel sportclubs die de afgelopen week mochten openen, heeft ook Crayenstein aanpassingen gedaan om de leden veilig te laten golfen. Zo zijn er aanpassingen aan de holes gedaan waardoor de vlaggenstok niet maar aangeraakt hoeft worden, hoeven leden nu niet zelf de bunkers te harken en is een golfkarretje geschikt voor slechts één persoon. Ook wordt er nu 8 in plaats van 6 minuten gewacht met starten zodat er meer ruimte tussen de spelers ontstaat.

Hoewel de club gemiddeld 100 bezoekers tegelijk op de baan ontvangt, verwacht Crayenstein geen problemen te krijgen met afstand houden. "Op 40 hectare moet het natuurlijk geen enkel probleem zijn om voldoende afstand te houden", zegt Christian. "Er wordt hier vaker anderhalve meter plus honderd meter afstand gehouden, dan anderhalve meter."

&t=2s

Lees ook

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.