gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Golfbaan Crayenstein weer open met aanpassingen

b637e6c1b5e91ae77da344ba5d8a85bb

Door de verruimde maatregelen rondom het coronavirus, kan er eindelijk weer een balletje worden geslagen op golfbaan Crayenstein. Eigenlijk had er vanaf maandagochtend al gegolfd mogen worden, maar de besluitvorming bij de gemeente duurde langer dan waar de golfclub op hoopte. Toch gaf de gemeente maandagmiddag alsnog groen licht. "Een uurtje later stonden de eerste golfers al op de baan", zegt bedrijfsleider Christian Krijnen.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Zoals bij veel sportclubs die de afgelopen week mochten openen, heeft ook Crayenstein aanpassingen gedaan om de leden veilig te laten golfen. Zo zijn er aanpassingen aan de holes gedaan waardoor de vlaggenstok niet maar aangeraakt hoeft worden, hoeven leden nu niet zelf de bunkers te harken en is een golfkarretje geschikt voor slechts één persoon. Ook wordt er nu 8 in plaats van 6 minuten gewacht met starten zodat er meer ruimte tussen de spelers ontstaat.

Hoewel de club gemiddeld 100 bezoekers tegelijk op de baan ontvangt, verwacht Crayenstein geen problemen te krijgen met afstand houden. "Op 40 hectare moet het natuurlijk geen enkel probleem zijn om voldoende afstand te houden", zegt Christian. "Er wordt hier vaker anderhalve meter plus honderd meter afstand gehouden, dan anderhalve meter."

&t=2s

Lees ook

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.