gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Golfbaan Crayenstein weer open met aanpassingen

b637e6c1b5e91ae77da344ba5d8a85bb

Door de verruimde maatregelen rondom het coronavirus, kan er eindelijk weer een balletje worden geslagen op golfbaan Crayenstein. Eigenlijk had er vanaf maandagochtend al gegolfd mogen worden, maar de besluitvorming bij de gemeente duurde langer dan waar de golfclub op hoopte. Toch gaf de gemeente maandagmiddag alsnog groen licht. "Een uurtje later stonden de eerste golfers al op de baan", zegt bedrijfsleider Christian Krijnen.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Zoals bij veel sportclubs die de afgelopen week mochten openen, heeft ook Crayenstein aanpassingen gedaan om de leden veilig te laten golfen. Zo zijn er aanpassingen aan de holes gedaan waardoor de vlaggenstok niet maar aangeraakt hoeft worden, hoeven leden nu niet zelf de bunkers te harken en is een golfkarretje geschikt voor slechts één persoon. Ook wordt er nu 8 in plaats van 6 minuten gewacht met starten zodat er meer ruimte tussen de spelers ontstaat.

Hoewel de club gemiddeld 100 bezoekers tegelijk op de baan ontvangt, verwacht Crayenstein geen problemen te krijgen met afstand houden. "Op 40 hectare moet het natuurlijk geen enkel probleem zijn om voldoende afstand te houden", zegt Christian. "Er wordt hier vaker anderhalve meter plus honderd meter afstand gehouden, dan anderhalve meter."

&t=2s

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

navigatie apps en pont

Pontjes niet in routeplanner: sommigen sturen je zelfs nog over Papendrechtsebrug

Verschillende routeplanners zijn niet op de hoogte van de afsluiting van de Papendrechtseburg. Zowel bij Google Maps als Apple Kaarten worden fietsers en voetgangers die de Beneden Merwede over willen steken niet naar de gratis pontjes geleid. Soms kun je volgens de navigatie de rivier nog via de brug oversteken.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.