Dordrecht, Netherlands

Gouverneursplein niet in kerstsferen door huwelijk

Er komt dit jaar geen kerstspektakel op het Goeverneurstraat. Dat komt omdat er dit jaar een familielid van de organisator, Janus Confurius, trouwt op oudejaarsdag. Daar gaat nu alle aandacht van de familie naar toe.
Jordy Nijenhuis | 29 oktober 2019 11:39 | Aangepast op 29 oktober 2019 11:39
Het huwelijk van zijn schoonzus wordt volgens Confurius namelijk een veel groter spektakel dan het kerstplein. Door die werkzaamheden is het dit jaar aan andere Dordtenaren om een mooier kerstlocatie te maken dan het Goeverneurstraat al meer dan twintig jaar is, daagt Confurius zijn stadsgenoten uit.

“Wij willen alle aandacht op het huwelijk van onze schoonzus leggen. Het is erg jammer dat het plein er dit jaar niet kerstig uitziet. Door de leegte ga ik de gezelligheid wel missen dit jaar.”

Volgend jaar staat het pleinwel weer vol kerstige atributen hoopt Confurius. “We kunnen nu extra lang nadenken wat we gaan bouwen. We gaan er heel hard voor werken om in 2020 weer de mooiste kerststraat van Nederland te hebben.”

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...