Dordrecht, Netherlands

Gratis fotoshoot voor minderbedeelden

Bij buurtcentrum Koloriet was het zaterdag een drukke bedoeling. Door de actie Help Portrait kregen minderbedeelden voor één keer in het jaar de gelegenheid om foto’s te maken. Er werden zo’n honderd foto’s gemaakt.
Matthijs Meerman | 9 december 2019 16:21 | Aangepast op 9 december 2019 16:21
“Het is geen primaire levensbehoefte, maar je doet er veel mensen een plezier mee”, vertelt Aart van Joolingen van de organisatie. “Er komen hier mensen die nog nooit een familiefoto konden laten maken, en die gaan met een mooie foto naar huis.”

Het is niet zomaar een familiefoto, het zijn echt professionele foto’s. "Mensen kunnen eventueel hun haar laten doen en hun make-up laten doen, daarna krijgen ze de foto uitgeprint mee.”

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...