gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gratis muzieklessen bij Music Kids van Jong Jubal

23a5ad3b2e40eb5f734b661c6277aa6a

Samen muziek maken of een dans instuderen? Vanaf begin oktober is het voor kinderen vanaf 7 jaar gratis mogelijk in de Reeweghal bij de Music Kids van jeugdkorps Jong Jubal.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Onder leiding van instructeurs is het op zaterdag 5 oktober van 14:00 tot 16:00 uur mogelijk om in teamverband muziek te leren maken, zoals dans, vlaggen, trommelen en blazen. Ook zijn er optredens van jeugdkorps Jong Jubal en showband ‘De Donuts’.

De eerste les wordt op woensdag 9 oktober gegeven en het eerste halfjaar wordt er spelenderwijs theorieles gegeven, waarna de kinderen kunnen kiezen om les te krijgen in dans en beweging, trompet spelen of trommelen. Na het eerste jaar is het mogelijk om door te stromen naar Jong Jubal, waar de opleiding verder gaat.

Voor meer informatie kunt u mailen naar musickids@jubal.org

Lees ook

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

6b6fb625-dd66-398f-8d29-f92032775c36

Tim is jongste advocaat van Nederland, maar staat het liefst zo min mogelijk in de rechtbank

Op zijn twintigste werd Tim Groeneweg uit Dordrecht beëdigd als advocaat in Rotterdam, als jongste ooit in Nederland. Maar voor hem draait het werk niet om die titel of leeftijd. “Het gaat om het vertrouwen dat je krijgt.”

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.