gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gratis muzieklessen bij Music Kids van Jong Jubal

23a5ad3b2e40eb5f734b661c6277aa6a

Samen muziek maken of een dans instuderen? Vanaf begin oktober is het voor kinderen vanaf 7 jaar gratis mogelijk in de Reeweghal bij de Music Kids van jeugdkorps Jong Jubal.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Onder leiding van instructeurs is het op zaterdag 5 oktober van 14:00 tot 16:00 uur mogelijk om in teamverband muziek te leren maken, zoals dans, vlaggen, trommelen en blazen. Ook zijn er optredens van jeugdkorps Jong Jubal en showband ‘De Donuts’.

De eerste les wordt op woensdag 9 oktober gegeven en het eerste halfjaar wordt er spelenderwijs theorieles gegeven, waarna de kinderen kunnen kiezen om les te krijgen in dans en beweging, trompet spelen of trommelen. Na het eerste jaar is het mogelijk om door te stromen naar Jong Jubal, waar de opleiding verder gaat.

Voor meer informatie kunt u mailen naar musickids@jubal.org

Lees ook

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van een eerder vermiste man. Dat bevestigt de politie zondagochtend.

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.

PSX_20260627_020503

Man spuit pepperspray om zich heen, zeven mensen naar ziekenhuis

Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.