gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gratis muzieklessen bij Music Kids van Jong Jubal

23a5ad3b2e40eb5f734b661c6277aa6a

Samen muziek maken of een dans instuderen? Vanaf begin oktober is het voor kinderen vanaf 7 jaar gratis mogelijk in de Reeweghal bij de Music Kids van jeugdkorps Jong Jubal.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Onder leiding van instructeurs is het op zaterdag 5 oktober van 14:00 tot 16:00 uur mogelijk om in teamverband muziek te leren maken, zoals dans, vlaggen, trommelen en blazen. Ook zijn er optredens van jeugdkorps Jong Jubal en showband ‘De Donuts’.

De eerste les wordt op woensdag 9 oktober gegeven en het eerste halfjaar wordt er spelenderwijs theorieles gegeven, waarna de kinderen kunnen kiezen om les te krijgen in dans en beweging, trompet spelen of trommelen. Na het eerste jaar is het mogelijk om door te stromen naar Jong Jubal, waar de opleiding verder gaat.

Voor meer informatie kunt u mailen naar musickids@jubal.org

Lees ook

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.