Dordrecht, Netherlands

Grote Griek niet failliet

Het faillissement van de Grote Griek op de Voorstraat is in hoger beroep door het gerechtshof in Den Haag vernietigd. Het restaurant blijft dus open.
Gert van der Steen | 14 september 2017 14:06 | Aangepast op 14 september 2017 14:06
Er is een regeling getroffen met de schuldeiser die het faillissement had aangevraagd.

Weliswaar bleef het restaurant de afgelopen weken gewoon open, maar omdat veel mensen dat niet wisten daalde het aantal klanten aanzienlijk.

Eigenaresse Ioanna Pertsinidis hoopt alle klandizie weer terug te winnen.

In 1998 opende de Grote Griek aan de Spuiboulevard, maar moest daar in 2008 gedwongen vertrekken. In 2011 werd een nieuwe locatie gevonden in het pand van een voormalige beddenwinkel. Vorig jaar overleed de oprichter van het restaurant, Theocharis Pertsinidis.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...