Dordrecht, Netherlands

Groter podium moet helpen om publiek Pasar Malam te verspreiden

Zondag 11 augustus tot en met woensdag 14 augustus vindt de Pasar Malam plaats in het Centrum. De Indonesische markt vindt al acht jaar plaats op het Statenplein en de Sarisgang.
Robert van Loon | 8 augustus 2019 16:17 | Aangepast op 8 augustus 2019 16:17
Ook dit jaar zijn er weer twee podia, het Statenplein heeft het Istemewa podium en op het Achterom staat het Edu Schalk-podium. De markt vind je op de Sarisgang, precies tussen de twee podia in. Dit jaar is het Edu Schalk podium op het Achterom geüpgraded, om de drukte te verspreiden, vertelt organisator Marcel Neervoort.

“Het Edu Schalk podium was vorig jaar een klein podium met solo artiesten en dansgroepen. Dat is nu een volwaardig podium, precies hetzelfde als op het Statenplein.” Ook zijn er extra foodtents geplaatst om de wachtrijen te verminderen.

Het vierdaagse evenement is de grootste gratis Pasar Malam in de buitenlucht van Nederland en trekt waarschijnlijk zo'n 60 duizend bezoekers.

Naast muziek is er nog meer te doen tijdens het evenement, je kan er kleding en woonaccessoires kopen. Daarnaast zijn er kraampjes waar je lekkere Indische een hapjes en drankjes kunt halen.


Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...